Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a barátnőm nővérén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőm nővérének barátjával?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lakom, minden klassz volt amíg meg nem jelent a barátnőm nővérének új szerzeménye.

Na ő össze vissza hazudozott, hogy rendőr, meg tekes lesz, csak hogy tiszteletet vívjon ki, gondolom rajtam kívül ezt mindenki be is nyalta, de még csak 19 éves és nemrég még biztonsági őr volt szóval valami nem tiszta a dologban.


Inzultált már engem is, idegesíti a barátnőmet, de mivel közös a hely nem lehet elküldeni, a család meg nem hiszi el, hogy valami sántít, sőt annyira sántít, hogy nekem olyasmit mesélt a srác, hogy 3 év felfüggesztettje is van. Tehát még veszélyt is jelenthet.


Kirúgdosni nem tudom mert másnak is van beleszólása, de egy sör mellett meg szerintem ezt nem lehet megbeszélni.


Kerüljük el, vagy mi legyen? Elég egy megalázó helyzet ilyeneket kerülgetni.


2014. júl. 17. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja a legnagyobb baj, hogy agresszív is mellette, szóval játszani akarja itt az alfát. Az gondolom nem érdekli, hogy harcművészetet is tanultam és könnyedén szét tudnám szedni, csak a barátnőm meg könyörög, hogy ne verekedjek. Meg hát igaza is van valahol.
2014. júl. 17. 11:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Elköltözni nem tudnál?
2014. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 -=Koldus=- ***** válasza:
Nem tudtok elköltözni ketten akár egy albérletbe?
2014. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
boxold le vele ne légy beszari, karate ide oda lehet agyonvág
2014. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagy én vágom agyon, aztán jöhet a rendőr meg a barátnőm családjától, hogy most azonnal takarodjak.

Hát nem akarok költözgetni egy ilyen hazug alja bűnöző féreg miatt.

2014. júl. 17. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Nehogy már ti költözzetek el mert a gyerek egy f..sz. Taposd a föld alá, alázd szét, aztán majd tudja hol a helye. Nem kell meghunyászkodni.

Gyanítom hogy csak túl nagy a pofája. Ne hagyd hogy a fejetekre nőjön, alázzátok!

2014. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!