Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusként hol találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként hol találok olyan lakótársakat albérletbe, akiket nem zavar a beállítottságom?

Figyelt kérdés
Valószínűleg Budapestre megyek ősztől tanulni. Nem szeretném, ha más lányok azt hinnék, hogy rájuk fogok nyomulni, vagy hogy zavarja őket, ha átjön a barátnőm. Valaki hasonló helyzetben?

2014. júl. 17. 14:28
1 2
 1/15 KnightBalazs ***** válasza:
Ezt beszéld meg velük. Lehet találni nagyon sok embert aki ez nem zavar szerintem nem lesz evvel probléma.
2014. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jóformán sehol. Itt maximum annyit írhatunk, hogy "én elfogadlak" (vagy ilyesmi), de random ki menne el BÁRKIVEL Bp-re, csak úgy lakni? Inkább barátkozz össze-vissza és egy intimebb körön belül már felvállalhatod magad. Meg persze elmagyarázhatod a sok hülyének, hogy nem akarsz senkire tapadni.
2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nem zavarna egyáltalán. Fiú lakótárs nem jöhet szóba? Én egyedül laktam suli alatt, de ha választanom keleltt volna, akkor fiú lakótársat választottam vlna. Egyedül miért nem jó?
2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hozzáállás kérdése az ő részükről is és tiedről is. Ha úgy vagy, hogy te vagy a leszbi, és ők csak fogadják el, az nem jó. Ha azt mondod, hogy a magánéleted csak a tied, semmi közük hozzá kit viszel fel na az a helyes. Mert miért is lenne bele szólásuk? Amíg kulturáltan megoldod, addig csak a te dolgod, hogy ki mit dugja beléd.
2014. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azert zavaro lehet nekik olyasvalakivel elni akirol tudjak hogy felejuk vonzodo beallitottsaga van, fura lenne, ugy erezhetik mintha fiu lakotarsuk lenne..


szerintem is inkabb fiu lakotarsakat keress, ok max heccelnek vele hogy hadd szalljanak be, de amugy normalisabbak lesznek szerintem

2014. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha van itt valaki, aki lakótársat keres és esetleg ő maga is meleg, vagy hetero de elfogadná a dolgot, akkor írjon rám. Őszintén szólva jobban örülnék neki, ha már a beköltözés előtt tudnám tisztázni az illetővel, ne később legyen belőle probléma. Egyébként kulturáltan viselkednénk a barátnőmmel, de azért a lakáson belül már nem szeretnék azon aggódni, hogy vajon látja-e valaki, ha csókolózunk.
2014. júl. 17. 14:50
 7/15 A kérdező kommentje:
Hetero férfiakkal nem szívesen laknék együtt.
2014. júl. 17. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túl konzervatív vagy, én hetero lányként nem bánnám egyáltalán. A hetero fiukkal mi a gond? Ők általában nem ítlik el a leszbikusokat. Miért kell amúgy mindenképp lakótárs? Hidd el, nem uncsi egyedül. :) Azt csinálok amikit akarok és nem kell tekintettel lennem senkire sem.
2014. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kiadások miatt kell neki a lakótárs.
2014. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
de te hetero ferfiakkal nem szivesen laknal egyutt mert a not latjak benned. Hetero nok meg ugyanigy zavarban lennenek veled, mert a not latod bennuk..
2014. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!