Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha húsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha húsz éves lányként undorodom az érintéstől?

Figyelt kérdés
Egyedül a macskámat és néhány személyt tudok elviselni.

2014. júl. 17. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Egyáltalán nem normális, abnormális.
2014. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek,de van is valami oka.
2014. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne jó, ha ez így maradna.


Szerinted mi lehet az oka?

2014. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem normális.Lelki okai lehetnek.
2014. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 20 vagyok és kb. mostanáig én is ugyanígy voltam ezzel. Utáltam ha megérintenek, írtoztam a gondolattól,hogy barátom legyen, nagyon zárkózott voltam(vagyok).

Aztán egyszercsak bevillant egy emlékkép és ezzel jött a többi is. Rájöttem,hogy kiskoromban molesztáltak és minden ide volt visszavezethető. Pszichológusi segítséggel most már túljutottam ezen, sőt barátom is van.

Nálad nem áll fenn esetleg ilyen lehetőség?

2014. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!