Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szépnek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szépnek és szexuálisan vonzónak lenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem rossz
2014. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez az érzés felbecsülhetlen
2014. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem tudom
2014. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
azt tudom, hogy tesóm nagyon boldog tőle, mert bárkit megkaphat, csak csettintenie kell, sok csicska srác meg már ugrik is. én meg épp ellentét vagyok, engem rondának tartanak a lányok és elég sokszor van depis hangulatom
2014. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ennek is lehet hátulütője. Gondolj csak bele, egy kimagaslóan szép lányra nyilván csomóan ráhajtanak, dicsérik, próbálnak menőnek tűnni a környezetében, vagy éppen annyira zavarba jönnek, hogy meg se tudnak mukkanni. Szóval a legtöbb ember, főleg akiket nem ismer, nem magukat adják a környezetében. Azért ez fárasztó is lehet hosszútávon, vagy nagyképűvé teheti az embert, mert azt hiszi, ő bármit megkaphat. Nem azt mondom, hogy ez törvényszerű, de pusztán attól, hogy szép vagy, még nem lesz problémamentes az életed.
2014. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jó lehet, de a boldogsághoz messze nem elég.
2014. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ennyitmegér válasza:
Jó dolog, én ki is használtam, de már stabil kapcsolatban élek egy jó ideje, már csak néha élvezem előnyét...
2014. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jó érzés, köszönöm :) önbizalmat ad ^^

17L

2014. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csodás látni h mindenki megfordul utánam, néznek, keresik a szemkontaktust :) kár h nem keresek senkit :P

17L

2014. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kellemes :)

bár csak ettől még nem szeretnének az emberek, és nem tudnék előre jutni az életemben sem, szóval ennél azért több kell a boldoguláshoz, és nem beszélve a boldogságról. nem értem, miért a szépségétől várja itt GYK-n mindenki a megváltást, mert ez baromira nem olyan dolog, ami bármiben is segítene. párkeresésben sem. csak nem hiszik el nekem :D


21/l

2014. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!