Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet túlzásba vittük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túlzásba vittük?

Figyelt kérdés
Hát, kezdem azzal, hogy van egy fiúm, aki 16 éves lesz, én 15 leszek. Már vagy 2-3 hónapja volt az első csók. Nagyon szeretjük egymást, egész sokat találkozunk, ha meg nem vagyunk együtt, nincs olyan nap amikor ne tartanánk a kapcsolatot (skype telefon facebook). Már minden csókot kipróbáltunk, először csak szájrapuszi, utána már nyelves, majd később már az volt, hogy a falhoz szorítottuk egymást és úgy csókolóztunk. Amúgy nagyon aranyos fiú, teljesen megértjük egymást, tudunk beszélgetni is mindig van téma:)De a fal után már az volt, hogy...húú bocsánat a hülye fogalmazásért:D hogyismondjam, csinálta azt a mozdulatot a csípőjével. És ...mindig egyre tovább haladtunk a kapcsolatban, már ott tartunk hogy áthívott. Először voltam náluk. Bementünk a szobájába leültünk és csókolóztunk, utána azon kaptam magam hogy felettem van és úgy csókolózunk fekve. Szokta a nyakamat is harapdalni es neha nyalogatni is. Utána ezt csinaltuk, csak én voltam felul, de nagyon jo volt...Engem nem igazan zavar ha megfogja a a fenekem vagy a derekam, vékony vagyok és jó érzés tudni hogy tetszik neki.Meg mindig mondja is. Hát, sokáig így voltunk, utána levette a pólóját. Olyan jó teste van....na mindegy:D nem sokkal rá azzal játszottunk, hogy fogadasbol felvette az én pólómat:D de ahoz nekem le kellett vennem..szerencsére sportmelltartóba voltam, gondoltam nem baj, hisz fürdőrühafelsőben is ennyit lát belőlem. Utána megint az ágyban voltunk, annyia jó volt. Szerintem felizgult, de ebben nem vagyok biztos. Megint csinálta azt a mozgást...nem nagyon értem hogy működik ez a fiúknál, de szerintem nincs sok értelme azon kívül hogy vonzó.Amúgy megbeszéltük, hogy csak 3-4 év múlva tesszük meg. Aaa nem tudom hogy helyes ez-e, de egyszerűen nem tudok ellenálni neki....és nem is akarok...mert a legrosszabb az, hogy élvezem is. Kérlek segítsetek, nemtudom hogy ez normális vagy nagyon gyorsan le kell álnunk.

2014. júl. 18. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kívánjátok egymást, akkor szerintem nem kéne annyit várni.

(de ez az én véleményem, tégy úgy ahogy jónak gondolod)

2014. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális! ;) vonzódtok egymáshoz,ebben nincs semmi rossz,és szép hogy nem akarjátok elkapkodni! :) szerintem sem kell ilyen sokat várni,véleményem szerint 1 évet is bőven elég várni ha már lelkileg felkészültek vagytok... :)

én 16 éves voltam amikor először lefeküdtem a barátommal 1 hónap együtt járás után!azóta 4 év telt el! ;) és azóta is együtt vagyunk!persze ezt nem azért mondom mert követendő példa,hogy egy hónap után kell vagy ilyenek csak mondom hogy nem időtől függ hanem amikor mindketten készen álltok rá! ;) 20/L

2014. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm! Huh, tényleg hálás vagyok, már kezdtem aggódni. Rendben, megfogadom a tanácsokat! Ha készen állok (kicsit később:D) akkor megtesszük:)) Mellesleg, ő is aztmondja, hogy majd ha úgyérzem, hogy már megtehetjük akkor fog bekövetkezni.:)) egyáltalán nem siettet, nagyon türelmes és jólelkű fiú:)) Érzem hogy szeret, és énis őt nagyon.
2014. júl. 20. 18:14
 4/4 János Gilján ***** válasza:
Hajrá, mindent bele! :) Előbb jöhet egy kis petting, aztán úgyis továbbmentek majd. De a védekezésre figyeljetek! :;)
2017. jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!