Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok olyan lánnyal. Akivel úgy minden rendben van, van feneke, lapos hasa, meg minden, belsőleg is tök okés a csaj csak elég kicsi a melle? 75/A-sra gondoltam.

Figyelt kérdés
kort is légyszi:)

2014. júl. 18. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Simán. Nekem amúgy is jobban tetszik a kicsi és formás mell

18

2014. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Engem otthon 85D vár, de ez csak a véletlen műve. Semmi akadályát nem látom annak, hogy egy kisebb mellű lánnyal ne ismerkedtem volna össze.


Szerintem egy kapcsolatban nem a méreteknek kell játszaniuk a főszerepet. El kell fogadnunk a másikat úgy, ahogy létezik. Ha kicsi a melle, akkor kis mellel, ha kicsi a pasi farka, akkor azzal.


De! Mindenképpen legyen igazi, mert a férfiak tetszésére készült szilikonmell felbosszantja a pasik többségét!

2014. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Engem sose zavar a mellmérete egy lánynak nem ez alapján szoktam osztályozni. 18/f
2014. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Akinek lapos a hasa azzal mióta van rendben minden??????????
2014. júl. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
én szivesen járnék :) írj rám ha gondolod :P
2014. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

persze:) a parom melle is eleg kicsi,de en igy imadom.


28/F

2014. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ja járnék vele.

29/f

2014. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!