Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a dologgal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
10-11éves lánynak lehet borotválni a szőrös testrészeit ?
2014. júl. 18. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi idős vagy?:O
2014. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én , hanem a lányom
2014. júl. 18. 23:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod te a lányodat borotválni? Egyébként meg majd megcsinálja ő, ha szeretné...
2014. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne utána a probléma, hogy egyre erősebben nőnek vissza a szőrszálak. Nem ajánlatos még ilyen korban. A gyanta jobb, de egy 10-11 évesnek nem tudom, milyen lenne. Ha erősen szőrös, az lehet hormonális zavar, amire bőrgyógyász tud tanácsot adni. :)
2014. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyanta az jobb
2014. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-asnak és 4-esnek 100%-ig igazuk van.
2014. júl. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6-nak nincs igaza abban, hogy a 4-nek igaza van a szőrszálak erős visszanövésében. Akárhogy borotválod nem lesz erősebb a szőr, nem vastagszik meg, bebizonyították már párszor, ez csak régi tévhit és illúzió.
2014. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 11 éves korom óta csinálom, mert sajnos elég korán érő vagyok és már zavart h túl szörősek voltak a lábaim meg a karjaim, amúgy én szörtelenítő krémmel kezdtem mert anya nem mert nekem borotvát adni, de azóta már áttértem a borotvára
2014. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!