Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az igazság ezzel az orr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazság ezzel az orr dologgal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Gyakran tesznek fel itt kérdést, hogy mennyire zavarja a mai lányokat, ha egy pasinak nagy az orra. Sokat csúfolnak is érte, azt mondják és kikosarazzák emiatt őket. Aztán itt a válaszokban szinte az összes lány leírja, hogy szereti a nagy orrú pasikat. A való életben meg ha kimegyek az útra, akkor max idősebb 32-35 feletti nők párjaként látok nagy, görbe orrú pasit, e kor alatt ritkán. Sőt tizenéves lányok mellett szinte mindig csak csinos, tuncsi-babaorrú pasik mászkálnak. Persze nem ezt figyelem, de szembeötlő, hogy ebben a korban rettenet ritka, ha nagy orrú pasival összejönnek a lányok (aztán majd biztos jönnek a szokásos kommentek, hogy de az a jó, meg nekem is nagyorrú pasim van). Csak az igazat hölgyeim, csak az igazat. Mert többségében nem ezt látjuk, bár van akinek tényleg az jön be, de ritka.
2013. jún. 21. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem jön be, ha egy pasinak kampós az orra. Lánynak se éppen vonzó, ahogy visszahallottam.

Régi jó öreg spanyoltanárom mondta: "ámelyik ferfínak nágy áz orrá, ánnák náágy á fárká"

2013. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dóri0717 ***** válasza:
Szerintem nem az számít, hogy mekkora az orrod. Nézd meg, egy csomó színésznek is az, mégis epekednek utána a nők
2013. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert jó a kisugárzásuk biztos és tehetősek is.
2013. jún. 21. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es a nagy orr nem csak kampós lehet. Az én orrom, szép arányos, de vastag és nagy a fejemhez képest. Engem már csúfoltak az orrom miatt, a másik, amibe belekötenka a nyomi alkatom...
2013. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MÉg mindig a 4-es vagyok. Olyat is hallottam már ilyen 15-16 éves tini lányok szájából, hogy helyes srác lennék, csak kár, hogy nagy az orrom és előttem pár méterre volt pofájuk ez benyögni!
2013. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!