Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan udvaroljak? (Meleg téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak? (Meleg téma)

Figyelt kérdés

Legjobb barátom, aki hetero, szeretné, hogy orálisan elkényeztessem.(megteszem :))

Meg előtte udvaroljak neki, mert azt szereti, hogyan csináljam?

Szóval udvarlási tanácsokat szeretnék kérni.

Előre is köszönöm.

15/f.

Normális válaszokat, köszönöm!



2014. máj. 4. 18:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Te mindent megteszel, amit ő szeretne? :O :/

Egy hetero fiú nem valószínű, hogy azt szeretné, hogy egy srác kényeztesse...sőt kizárt...akkor legalább biszexuális.

2014. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1# öm.. meg, ő a legjobb barátom :)

Nemhinném, ő tényleg heteroszexuális. :D

2014. máj. 4. 19:07
 3/23 anonim ***** válasza:

fiatal korban több mindenre nyitottak az emberek... amúgy te könnyen elmondtad neki, hogy meleg vagy? hogy reagált rá?

szerintem ilyen esetben felesleges udvarolni, legjobb barátod, akkor minek udvarolni. megmondod neki, ha szeretne valamit, akkor vegye elő és hajrá. a végén meg röhögtök egy jót az egészen. ennyi

2014. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Meg kéne kérdezned őt, de lehet, hogy ez segít: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Nem gondolod, hogy ez kihasználás lenne a legjobb barátod részéről?

(első)

2014. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Régóta ismertem, szóval egyik nap gondoltam elmondom neki(egyszerűen).

Szóval elmondtam, jól reagált rá :), érdeklődött is :)


És szeretné, hogy udvaroljak, de nembánom, kicsit felizgulok :Dxd

Szóval, hogy tegyem?

Valaki tanács? :D

2014. máj. 4. 19:18
 6/23 A kérdező kommentje:

Ha úgy érted, hogy ő használ ki.

Akkor a válaszom egy határozott NEM.

Mivel nekem ez lenne az első alkalom, hogy valakit orálisan elkényeztetek, ezért szerintem fontos, hogy kit.

Ő benne megbízom meg minden :)

2014. máj. 4. 19:22
 7/23 anonim ***** válasza:

Értem. :) Hát akkor hajrá! Bókolj neki és próbáld éreztetni vele, hogy vonzódsz hozzá (ehhez elég egy szexi pillantás is).

(első)

2014. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

udvarolni párkapcsolatért szoktak. minek udvarolni egy szopásért? főleg ha már úgyis le van beszélve.

vagy utána járni is fogtok?

2014. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

dicsérd a szerszámát hogy nagy, szép, vastag stb. nem hinném hogy van olyan fiú akinek ez ne tetszene :D de igazából te is srác vagy, szóval tudhatnád hogy mik azok amivel le lehet venni a lábadról

L

2014. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :).

Akkor szerintem udvarlok neki :)

2014. máj. 4. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!