Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok találkozni azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok találkozni azzal a személlyel élőben is, akit neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy ideje egy fiúval, akit neten ismertem meg, és kb 1 órányira lakik. Soha nem találkoztunk eddig, de neten szinte mindent megbeszélünk, megosztunk egymással mindent, van, hogy órákon keresztül beszélgetünk. Mindketten tudjuk, hogy ez csak 'virtuális' barátság, egyszer mondta is, hogy nem számít neki, hogy kivel csetel, mert szeret beszélgetni és jól is érzi magát, mikor csevegünk. Azért mond el nekem mindent, sok titkát is, mert tudja, hogy úgysem fogunk sosem találkozni. Én is szeretek vele beszélgetni, és egyikőnk sem akar kapcsolatot most. Viszont én szeretnék egyszer élőben is találkozni vele, mert jó lenne, ha ez a 'kapcsolat' nem csak virtuális barátság lenne, de nem akarom először én felhozni a találkozót, mert talán félreértheti, meg nem tudom, hogy mit gondolhat valójában rólam. Nektek volt már virtuális barátotok, akivel végül élőben is találkoztatok? Milyen érzés volt? Ugyanolyan jó barátok maradtatok? 18/L és 22/F
2014. júl. 19. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamarosan fogok vele én is találkozni, 1 éve ismertem meg gyakran beszélünk, volt hogy egész nap és kb 1000km-re lakik :D gyakorin ismertem meg :D
2014. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltak alkalmak, néha csalódás néha jó volt, de tapasztalatból mondom, minél tovább húzzátok annál inkább nem lesz belőle semmi.
2014. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem ismerkedek neten, nekem eléggé idegen érzés. Élőben pedig biztos félnék a csendtől
2014. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legjobb barátomat neten ismertem meg, itt nem rég megismertem egy lányt vele is már 2x találkoztam, többekkel is találkoztam már netről :)


21F

2014. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, többször is megesett már. Lehet, hogy csak szerencsés vagyok, de rossz még nem sült ki egyikből sem. :)
2014. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én nem, mert messze van xd
2014. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!