Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kihasználás? Nagyon szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kihasználás? Nagyon szemét vagyok? 17L

Figyelt kérdés
Csak addig érdekel valaki, amíg azt látom rajta, hogy nem kaphaom meg. Aztán simán elérem, hogy belémszeressenek, tudom kinek mit kell mondani/hogyan kell viselkednem ahhoz hogy az adott személy belémszeressen. Aztán szépen kihátrálok mikor már látom a másikon, hogy érez valamit irántam. Igazából én sem tudom miért csinálom ezt, mert nem azért, hogy megszívassam az illetőt.
2014. júl. 20. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugyanilyen voltam csak pasiban:)
2014. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálam azért elég hamar elmúlik a szerelem, ha rájövök, hogy az illető csak megjátszotta magát, hogy nekem tetsszen
2014. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért csinálod, mert buta tini vagy. Millió ilyet ismertem.

Szerencsére már van egy normális 24 éves barátnőm aki tud éretten viselkedni. Soha többé nem kezdenék ilyenekkel mint te.

24F

2014. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kr-va éretlen és gyerekes vagy , akinek még nem való kapcsolat. Ennyi az egész.
2014. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, egy aljas szemét céda vagy.
2014. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vagy valóban éretlen lehetsz még és igazából még tartanál a komolyabb érzelmektől, vagy magától a párkapcsolat lehetőségétől és még kicsit a két állapot között vagy megrekedve (már próbálgatod magad, próbálsz nyitni, de még félsz is tőle).


Vagy valamilyen sérelem érhetett korábban, valamit nem jól dolgoztál fel, ezért mintegy kényszeresen viselkedsz így.

Esetleg valamilyen kezdődő pszichopátiás személyiségzavarról lehet még szó, ami azért kevésbé valószínű, de ezt is meg kell említeni, ha már rákérdeztél.


Igazából leginkább magadtól kellene megkérdezned, hogy mit miért csinálsz, 17 évesen már nem vagy annyira kislány, hogy ne tudj szembenézni a tetteiddel, ne tudnál elgondolkozni azon, hogy milyen vagy most és milyen emberré szeretnél majd válni, és ne tudnál felelősséget vállalni, felelősségteljesebben viselkedni.

2014. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez szemét dolog. Én is flörtölgetek, de tartom a távolságot.
2014. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az, de semmi gond. :D Változni fogsz, ha megtalálod a neked valót. ^^
2014. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egészen addig fogod csinálni, kérdező, míg bele nem szeretsz valakibe. Aki aztán az első szopás/dugás után kihátrál. :)
2014. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rybanc
2014. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!