Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/leszbikus lányok, számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/leszbikus lányok, számotokra taszító, ha egy lánynak nagyon nagyon nagyon nagyon sok anyajegye van?

Figyelt kérdés
Tényleg rengetek anyajegyem van, csak az arcomon van 11 db...mondjuk ezek közül 1 van, ami nagyon nagy, de pont a jobb arcom kellős közepén van :/ meg van egy kicsit kisebb, de az a hajam tövénél van és a többi kisebb..csak most gondolatjátok, hogy ha csak az arcomon van ennyi anyajegy, a többi estrészemen mennyi lehet...Szóval nem csúnya szerintetek, ha valakin ilyen sok anyajegy van?
2014. júl. 20. 16:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A nagyot leszedeted, a többit magadon hagyod és szép leszel...
2014. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ezt csak kép alapján tudnám eldönteni. :)
2014. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1.: Nem akarom leszedetni, mert utána heg maradna a helyén és akkor már inkább anyajegy..
2014. júl. 20. 16:08
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megszámolnám az összeset :)
2014. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
:DD
2014. júl. 20. 16:10
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

4es...Tőled agyf_aszt lehet kapniXD

Szted megengedné?:)

2014. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

van egy osztálytársam, neki az anyja 50 körüli nő, kb úgy néz ki mint egy 30 éves, mert mindig mosolyog! nagyon szép arca van, neki is van anyajegy a homlokán elég nagy...de engem egyáltalán nem zavart, ha találnék egy olyan kisugárzású életvidám lányt, nem zavarna, ha lenne egy ugyanolyan anyajegy az arcán, vagy több...az a belső minden külső "hibáért" kárpótol...


ha téged zavar le lehet műttetni, de szerintem ha valaki szeret kívül belül akkor nem fogja zavarni...de ha téged zavar akkor ezt érezni fogja...


21F

2014. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem is sok anyajegyem van. Az arcomon is van egy nagyobb a halántékom környékén, és több kicsi is. És sok van a hátamon. Eddig, soha nem szólt seni ezért. Engem egy kicsit zavart régebben, hogy miért nem lehet nekem is szép tiszta arcom, de beletörődtem mára. Voltak nagyon csinos barátnőim és egyik se jegyezte meg, hogy nem tetszik nekik. 24/F
2014. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
nekem pl nagyon tetszenek az anyajegyek,nem tudom miért, svl biztos,hogy nem zavarnának,sőt.. szerintem mást sem egyébként,nyilván az összkép a fontos.
2014. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én azt nem igazán szeretem:)
2014. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!