Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tegnap megismerkedtem egy fiúval. Gyakorlatilag szerelem volt első látásra, legalábbis az én részemről.... Anyukám idegenvezető, és elmehettem most én is a csoporttal, és Ő is a csoport tagja volt. Igazából, nem beszéltem vele, csak kezet fogtunk, mert nem beszélem azt a nyelvet... De mindig őt néztem, és sokszor Ő is engem, és tudom, hogy sokan hülyének fogtok nézni, egy kis pisis lánykának, aki azt hiszi szerelmes... És, hogy csak a külső számít neki... De ez nem így van, mert láttam, hogy viselkedik a kicsi gyerekekkel, láttam, hogy milyen kedves mosolygós, és hát pont az esetem kinézetre is, és a fél hazámból jött... Mert anyukám nem magyar, csak apukám.Tudom fura, hogy miért nem beszélem akkor a nyelvet, de mindegy....Tehát elnézést az ömlengésért, de bevallom picit/nagyon sírtam, amikor felszállt a repülőre, azóta is rágondolok, és ha én egyszer azt mondom, hogy szeretem, akkor szeretem! És biztos, hogy nem látom többet, mert elment.Valaki tudna segíteni? Azaz igazság, hogy nem is akarom kiverni a fejemből, mintha soha nem ismertem volna, csak szeretnék nem így gondolni rá.... Kérem szépen valaki segítsen!:) Előre is köszönöm!:) 14/L a fiú: 15 éves.
2014. júl. 20. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

biztos sweg jolo b i gyerek

volt...

te

meg

egy felszínes liba... anyám

14 évesen vannak problémák

2014. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem kell elfelejten, kisi tábrándozz még róla, írd le egy naplóba, mesélj róla barátnőknek, aztán majd szépen elmúlik.


tudom nem vigasztal, de lehttem vagy 5-6 éves és egy 15 (vagy lehet fiatalabb volt, de olyan tizenéves) külföldi fiúba zúgtam bele. És ez is hülyeség nem? Láttam tetszett, bámultuk egymást, ő volt a nagyfiú vagy nem is tudom, nem sokra emlékszem csak arra, hogy elsőre szimpi volt és nagyon rövid ismerettség volt, de mind a mai napig emlékszem felvilanó mozzanatokra, hogy mit csinál, hogyan néz ki, hogy száll föl a buszra...persze utólag tituálom magamban "gyerekkori szerelemnek" :-).

2014. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

No jón tisztázzuk a félreértéseket!

Én nem vagyok olyan mint a mostani k.rvák.

Soha életemben nem voltam szerelmes, egy fiú se tetszett, hányok a mostani divattól, soha nem beszélek közönségesen, kikérem magamnak a libázást!

Állandóan kiközösítenek pont azért, mert nem járok az utcán fehérneműben, nem festem magam, mindenem a tanulás, hogy felvegyenek az egyetemre, a szüleim, nem hülyék, mert minden otthonról jön.... Nem vagyok liba! És a srác, nem egy felálló hajú, tornacipős, ápolatlan, bunkó barom...Utálom, ezeket a "nagymenőket"!

Egy intelligens srác, normális külsővel!

Megválogatom az embereket, a barátaimat, ezért is van az, hogy kettő van, és mindkettő felnőtt... Úgyhogy, ha valaki, akkor pont rám nem lehet azt mondani, hogy egy rossz ízlésű liba! Sajnálom, de kikérem magamnak!

U.I.:

Ez a stílus amiről beszélsz, ez a magyarokra jellemző. Szeretem a hazám, de hogy így megalázzanak nem tűröm...

2014. júl. 20. 17:16
 4/11 jonymex válasza:
Deritsd ki hogy hívják, és keress rá a közösségi oldalakon(facebook stb.) Én ezt tenném. Hiszen ha a csoportba volt, akkor az adatai csak megvannak valahol... a neve kell neked, hogy megtaláld.. Lehet hogy rátalálsz :)
2014. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Második köszönöm!:)

Tényleg nagyon!:)

2014. júl. 20. 17:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Rátaláltam, de úgysem tudok neki írni....És ő nem hiszem, hogy pont rám lenne kíváncsi...
2014. júl. 20. 17:18
 7/11 jonymex válasza:
Figyelj, bízzál magadban, és vedd fel vele a kapcsolatot. Már vannak fordító programok! Ha igazán azt érzed, hogy beleszerettél, a nyelv nem lehet akadály! Bízzál magadban, ez a legfontosabb! Ha meg sem próbálod, sosem fog kiderülni, hogy mi is lehetett volna ebből!
2014. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz neki írni? Esélyes, hogy tud angolul valamennyire. Azt még te is meg tudnád tanulni. Vagy beszélsz valamilyen idegen nyelvet?
2014. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Teljesen megértelek! Én is hasonlóan jártam csak én egy nyaralás során a hotelban dolgozó fiúval (török). Első látásra szerelem volt. Soha nem éreztem még ilyet. 2 hetet voltam azalatt minden nap beszéltünk meg kis apróságokat kaptam de titokban hiszen a dolgozók nem nagyon beszélhetnek velünk. Utolsó nap pedig ellógot a munka elől hogy a parton kettesben sétálhassunk. Majd másnap azonnal megkerestük egymást a neten.Ez 2 éve történt. Azóta együtt vagyunk...bonyolult a kapcsolatunk de szeretjük egymást. Ne aggódj én is keveset beszélek az ő nyelvén és ő is az enyémen.

Kedves kérdező ne add fel!! Teljesen megértem a helyzetett. Ha tényleg ezt érzed küzdj! Úgy mint mi. Semmi sem lehetetlen.

2014. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Én 17 vagyok a pasim pedig 22.
2014. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!