Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen módon lehetne azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lamf105 kérdése:

Milyen módon lehetne azt megcsinálni, hogy az ismerősöm újra bízzon a pasijába?

Figyelt kérdés

Kezdjük úgy hogy nevezzük meg valamilyen módon a személyeket, hogy ne lehessen belezavarodni. A lány legyen Kt a fiú pedig Pr.

Szóval Kt és Pr egyszer együtt voltak, de most szakítottak, mert a nyáron nem igen találkoztak, veszekedtek, és most mind a kettő vissza sírja a másikat. Persze engem kérdtek meg mind a ketten hogy segítsek, de már semmi ötletem sincsen. De Pr egy olyan hülyeséget csinált, hogy azt hazudtam Kt-nak hogy Pr megcsalta őt, csak azért mert hogy idegesíteni akarta. EZ MÁR MOST EGY OLYAN BUNKÓSÁG! Na mind1, Pr nagyon megbánta, és szeretne újra összejönni Kt-vel, aki sajnos már nem bízik benne, és ezt meg is értem. De valamilyen aranyos,romantikus dolog kellene, ami miatt újra tudna bízni Kt Pr-ben. Ötleteket kérnék szépen tőletek!


2014. júl. 21. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy idióta k_csög vagy. Mi közöd van az ő életükhöz? Remélem, soha nem lesz senkid sem az életben. Hány éves vagy, te hülye f_sz? 12?
2014. júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg arról van szó, hogy téged kértek meg (és nem pedig te próbálod a saját bénaságodat ilyen "igazából a barátom sztorija, nem az enyém" köntösbe bújtatni), hagyd az egészet a fenébe. Elég ciki, hogy ők maguk képtelenek megoldani a problémákat. Nem neked kell helyettük gondolkodni, ötletelni, megoldást találni. Egy párkapcsolat, képzeld, két emberről szól, arról a kettőről, akik részesei. Hosszútávon úgysem fog működni, ha most veled csináltatják meg a nehezét - gondolj bele, akármilyen gondjuk lesz, ezentúl mindig hozzád rohannak majd és neked kell helyettük megoldani. Ez szerintem nem fair, és biztos vagyok benne, hogy ezt te is belátod. Szerinted mégis mennyire gondolja komolyan a srác az egészet, hogy ha saját ötlete és képessége nincs arra, hogy bebizonyítsa a lánynak, hogy bízhat benne? Ha én megtudnám a páromról, hogy ebben mástól kér segítséget, úgy repülne, ahogy van.
2014. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha Kati nem tud megbízni Péterben akkor felejtős a kapcsolat...hűség bizalom őszinteség ezeknek meg kell legyen a kapcsolatban...az egész kapcsolat borult...Kati nem tud megbízni Péterben, mert azt hiszi hűtlen volt, Péter nem tudom őszinte volt e vele...de nekem úgy néz ki nekik kell megoldani...


21F

2014. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló : nem tudom mi a bajod, de nem én akarok bele avatkozni, csak ők kérik hogy segítsek -.-" szánalmas hogy akkor már leb*aszod az ember, ha segíteni akar, akkor is ha megkérték. Ásd el magad szerintem.

2. Igazad lehet, de az a lány az egyik legkedvesebb barátom, így úgy érzem hogy segítenem kell, a fiút meg jó rég óta ismerem.

3. Tudom hogy akkor már nincs kapcsolat, de mind a ketten szeretik egymást, és ezért van kiakadva mind a kettő.

2014. júl. 21. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!