Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha a szexualitás témakörbe ir egy kiskorú, aki még a korát is odairja, le van hurrogva. Miért?

Figyelt kérdés
Lehurrogják a kiskoruakat, nem hogy segítenének nekik, hanem osszák őket, hogy ennyi eszed volt, így jártál meg egyebek...de aki nem irja ki, vagy netán már nagykorú nekik meg értelmes intelligens válaszokat tudnak adni, miért van ez?
2010. jan. 9. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a nagyon hülyéket hurrogom le. Akik úgy szexelnek,hogy az alap biológiát sem tudják. Mellesleg a szexuális témakör 18 éven felülieknek van.( tudom,senkit nem érdekel, és engem sem zavart sosem).De lehet mást igen, és ezért is hurrognak. Egyébként én egy 20évest is lehurrogok,ha olyat kérdez, ami nagyon durva( "lenyeltem a spermát,terhes vagyok?") Szóval kortól független.

21/L

2010. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Erről a 18 éven felülieknek oldal meg szerintem hülyeség...most a kiskorúak akkor is csinálni fogják, ha segítenek nekik ha nem, ha adnak nekik óvszert ha nem. Többségében nem a 18 éven felülieknek kell a segítség, hanem még a tapasztalatlan kamaszoknak, akik most kezdik el igazán élni az életet. És ez az oldal meg semmi ponrót nem tartalmaz amitől tiltani kellene, hanem az "életet", hogy mivel kell számolni, mik lehetnek, és aki bajba került, az csak nem fog odamenni szüleihez elmondani, hanem csendben marad, és várja mi lesz...

Itt legalább valami segítséget kaphatnának.

2010. jan. 9. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:

"Én csak a nagyon hülyéket hurrogom le."


Ezzel én is így vagyok.

De amikor normális a kérdés akkor nem tudom miért szólogatnak be.

Lehet csak irigyek, hogy még gyerek, és nincs semmi dolga, vagy nem tudom.

Ezt csak azok tudják, akik leugatják őket, de nem fogják bevallani.

2010. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amugy én is a falra tudok mászni az idiota kérdésektől, de most akkor nem kell rájuk válaszolni, elolvasom, elmondom magamba a véleményem, és válaszolok egy értelmes kérdésre.

Engem amugy a szüzesség kérdése tud a falra mászatni. Pl. bedugtam az ujjam, szűz vagyok még??? Könyörgöm, kit érdekel?? Miért olyan fontos ez a dolog??? Miért kell ennyire felfújni???

2010. jan. 9. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj mikor egy 13éves beállít, hogy ő szexelni akar, de semmit nem tud... hát azon ki tudok akadni. Azért vannak lehurrogva, mert 12-14 éves fejjel még nem kéne ilyenekkel törődniük, hiszen még gyerekek.

20/L

2010. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki ilyen fiatalon sexlni akar az nagyon unatkozhat.
2010. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 11 évesen sexelni akartam.

És kivántam is nem csak úgy...

2010. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most nem a 12-13 évesekről beszélek, mert azok inkább még ne, találják fel magukat mással, de például a 16-17 éveseket nem értem, hogy miért hurrogják??? Miben különbözik egy 16 és egy 18 éves??? Az a baj, hogy csak a korukat nézik, nem agyilag, pedig van nagyon sok olyan huszonéves aki a 13 évesek agyi szintjén helyezkedik el. De vannak igenis érett 16 évesek.
2010. jan. 9. 19:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is kívántam 13 évesen, de volt annyi eszem, hogy ne csináljak hülyeséget, kamaszkor, természetes dolog, hogy érdeklődőek vagyunk, és meg akarjuk tapasztalni.
2010. jan. 9. 19:31
 10/11 anonim ***** válasza:
én ugyanolyannak kezelem a 13-14 éveseket ha már tudnak élvezni és elélvezni...mint a 17-18 éveseket..igenis nekik is kijár az élvezt,mert lehet hogy holnap meghalnak és úgy mennek el hogy "nem mentek el"---?:?"
2010. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!