Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki ért a kicsit bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botos Gesztenye kérdése:

Aki ért a kicsit bonyolult szerelmi ügyekhez, az tudna segíteni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az egész tavaly nyáron kezdődött, amikor az egyik fiú haverom bemutatta nekem a legjobb barátját egy némmet srácot aki mindig itt nyaralt náluk.Egy ideig elvoltunk aztán az utolsó napon oda küldta hozzám a haveromat aki bevallotta nekem hogy a német országból jött barátja fülig szerelmes belém. Én mindig csak barátként gondoltam rá de nem is tudom mi ütött belém, talán megsajnáltam vagy nemtudom, de igent mondtam. De nem vagyok bel szerelmes és nem tudom hogy hogyan mondjam el neki úgy hogy ne bántsam meg, de azért még maradjunk is barátok.
2014. júl. 21. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked rokonod a Botos Bandi?
2014. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt máshogy bizony nem tudod közölni, fiúról van szó, tehát ne húzd, szépen őszintén meg kell beszélni, úgy ahogy fennt is leírtad

Kedvesen, őszintén, ez a titok nyitja

2014. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudom hogy szar ezt hallani es utalom is magam h ezt kell mondanom de ez lehetetlen :/ nem lesz a baratod miutan oszetorod a szivet .. nagyon ritka az ilyesmi .. probald meg szeretni .. ertekeld amit tesz erted es h milyen aprosagokkal kedvessegekkel lep meg es lehet h bele szeretsz
2014. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha nem vagy belé szerelmes akkor miért mondtál igent?

Na mind1.Igazából tényleg őszintének kell lenned hozzá szépen megmondani, hogy te nem érzel iránta úgy.

Az pedig nem biztos, hogy barátok maradtok majd, sőt jó az esély rá, hogy nem maradtok azok.

2014. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (nem tudom ki az a Botos Bandi ) 😊
2014. júl. 22. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!