Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha igazán tetszel egy fiúnak/férfinak, akkor mindenképp kezdeményez?

Figyelt kérdés

Félek, hogy csak bele szoktam magyarázni, hogy tetszem valakinek. Mert csak azoknak tetszem, akik odajönnek, meghívnak vmire, elhívnak vhová... Nekik tényleg. De ha csak bámul, vagy játssza a fejét de nem kezdeményez...?

Aki nem lép, nem tetszem neki. Kivéve, ha szuper félős a fiú. Mit gondoltok?



2014. júl. 22. 10:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Bocs, nem tudtam, hogy egy járókeretes, beteg lábú, 80 éves bácsival beszélek...

De a velem egykorú fiúktól viszont elvárom, hogy ne menjenek be előttem az ajtón, vagy tartsák meg nekem, ha legalább nehéz vasajtó, ne ba.sszák rá a fejemre. Sajnos ezek szerint borzasztóan magasra teszem a lécet.:D Azt nem, hogy átadja a helyet, mondjuk, ha épp görcsölök és alig bírok állni, jól esne, de akkor se szólok, mert nem vagyok néni. De az ajtóban előreengedés, az nagyon alap dolog egy normális ferfinál. Hangsúlyozom, férfinál.

És igen, én ha nagyon tetszik valaki, kezdeményezek, megszólítom. Többszor volt rá példa, és kapcsolat is lett így.:)

2014. júl. 22. 14:19
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Az más dolog, hogy ki mennyire udvarias. Jó lenne, ha mindenki az lenne...

én viszont arról beszéltem, hogy egyenjogúság akkor lesz, ha pl. te is segítesz az elesettebbnek. Akkor is, ha az férfi - és nem várod el, hogy bizonyos dolgokat mindenképpen ő tegyen meg: azért, mert férfi.

Elvárhatod amúgy, ha te így szeretnél élni - de akkor egyértelműen mondd meg neki, hogy te nem akarsz egyenjogúságot.

De akkor ne is használd ki ennek az előnyeit!

2014. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egészségügyben dolgozom, mást se csinálok, mint elesetteknek segítek nemtől és bőrszíntől függetlenül. Szóval erről ne oktass ki. Attól még nem szeretem az olyan férfiakat, akik minden áron egy nőtől várják el a kezdeményezést, csak azért, mert gyávák és az egyenjogúsággal takaróznak.
2014. júl. 22. 14:34
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

"mást se csinálok, mint elesetteknek segítek nemtől és bőrszíntől függetlenül. Szóval erről ne oktass ki."

Pénzért, nem? Ez a foglalkozásod.

Vagy ingyen dolgozol?

Valami itt nem stimmel.


Attól még nem szeretem az olyan férfiakat, akik minden áron egy nőtől várják el a kezdeményezést, csak azért, mert gyávák és az egyenjogúsággal takaróznak."

Szó nincs arról, hogy "minden áron"!

Pont az ellenkezőjét írtad!

Olvasd talán vissza a kezdő kérdésedet! Abban van leírva a "minden áron" - csak persze a férfitól várod el.


Van egy olyan érzésem, hogy tekeregsz, mint a kígyó: mindenféle módon csúsztatsz, és mindig arra a térfélre próbálsz átsündörögni, ahol neked kedveznek a viszonyok.

Nem igazán szép tőled - remélem, tudod te is.


Térjünk vissza a kiinduló kérdéshez:

Nem kezdeményez mindig a férfi, ha tetszik neki egy lány.

Ennyi.

És ettől még lehet normális, rendes férfi.

2014. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tekergek, mint a kígyó, igen biztos igazad van. De ki ment el az "elesetteknek segítés" irányába??????? Meg hogy az időseknek átadni a helyet? :D :D :D

Arra nem gondoltál amúgy, hogy SZERETEM a munkámat és azért készültem ilyen pályára, mert segítőkész vagyok? :)

2014. júl. 22. 15:29
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed valóban meg lett már válaszolva:

NEM igaz, hogy ha igazán tetszik valaki, feltétlenül kezdeményez. Először is attól, hogy odajön egy lány/nő és beszélget velem, még nem fogom egyből randira hívni. Pl mert lehet, hogy csak kíváncsi/barátkozik. Ez már párszor megtörtént. Szóval elég egyértelműnek kéne velem lennie egy nőnek, hogy akarjak is tőle valamit, >ha amúgy Ő az aki kiszemelt engem, és nem fordítva<.

Ezer olyan lányt/nőt láttam már utcán/buszon/vonaton, aki tetszett, mégsem mentem oda mindhez.


Nyilván ha alakulóban van valamilyen szinten a dolog és egyértelműen tudatja velem, hogy mit szeretne, akkor nincs ellenemre átvenni a "gyeplőt", sőt... de ne várja pl., hogy "jelekből" olvasgassak és majd csak úgy "véletlenül", hívjam el mondjuk... randizni. Nem fogom. Emberek vagyunk és tudunk beszélni elvégre. Utálom a fölösleges köröket meg a félreérthető "jeleket" is. Fürödtem már be ilyenekkel.

2014. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ha igazán tetszel valakinek*


Amúgy meg se nem a férfi, se nem a nő dolga a kezdeményezés. Azé, aki akar valamit a másiktól és ennyi. Punktum.

2014. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fél, de ha tényleg bejössz neki, akkor kezdeményezni fog, csak lehet,hogy később. Ne izgulj, majd minden magától menni fog. ;) (tapasztalat)
2014. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!