Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg az előváladék tartalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg az előváladék tartalmaz spermiumot, most esélyes hogy igy teherbe esnék?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk még babát nem szeretnénk,védekezünk óvszerral.

arra lennék kiváncsi ha orálisan kielégitem a párom,ezután pedig franciacsókot váltunk aztán ő engem kielégit akkor annak mennyi az esélye hogy az előváladék bekerül és még is terhes lennék? nem élvez el bennem,és mielőtt elmenne szól!meg eleve óvszerezünk. tehát attól nem félek,csak ettől tartok még is az előváladéktol ha az a hüvelybe jutna.


2014. júl. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esélye.
2014. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy óvszer mellett miért kell a megszakításos védekezés? Az óvszernek éppen az a lényege, hogy el tudjon menni benned szex közben, biztonságosan ...
2014. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

óvszerral :DD

:D :D :D

2014. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!