Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik szeretik ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik ha egy lány olyan hogy sportos, kicsit fiús, lehet vele hülyülni, nem aggasztja a súlya és valamennyire focirajongó is? 18L

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Barátnak igen..

Ha szép akkor még barátnőnek is..

2014. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kizárt! Utálom a focit!
2014. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem én a kifejezetten lányos lányokat kedvelem.
2014. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a pasik se egyformák ahogy a csajok se. de én per pillanat a fél karomat adnám egy olyan nőért aki kicsit fiúsabban viselkedik az átlagnál.


ha magabiztos vagy az jó. (már ha tényleg nem aggaszt a súlyod, bár ha írod akkor lehet mégiscsak zavar kicsit)


az meg ha nincs harc, hogy foci vagy szappanopera legyen megint előnyös tud lenni.

2014. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem aggasztja a súlya, mert még fiatal és vékony. Nem lesz ez mindig így, inkább olyan lányok jönnek be, akik már most adnak magukra, valószínű ők később is fognak. Egy lány legyen lányos, egy fiú fiús, a foci egy gagyi sport, lődörögni meg a fűben hemperegni, mintha vmi bajuk lenne 3u2iknak való, ha a hokit/kézilabdát/vízilabdát szereti, az inkább bejövős.
2014. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

sportossággal nincs bajom

fiússág zavarna szerintem

hülyülés jó dolog

nem aggasztja a súlya az jó :)

focit nem szeretem


a belső értékek döntenének ez csak néhány dolog róla...


21F

2014. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy sportos, kicsit fiús, lehet vele hülyülni az bejön. A fiús alatt gondolom azt érted, hogy műköröm/smink téma helyett inkább sörözöl és baromkodsz a barátnőiddel is. Szóval igen, jól hangzik! :) 25/f
2014. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen valahogy úgy értem a fiússágot:)és köszönöm szépen a segítséget
2014. júl. 22. 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Ameddig nem csesztet a focival simán (mert én nem szeretem). 21/F
2014. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"sportos," pozitív, "kicsit fiús," ez nézőpont kérdése, ha azt jelenti, hogy fiúsan viselkedik, nem elkényeztetett stb. akkor pozitív, de ha nem nőies külsőre, akkor negatív. "lehet vele hülyülni," iszonyatosan negatív, 24 évesen én beszélgetni, viccelődni, tréfálkozni szeretek a barátaimmal, a hülyülést meghagyom az idiótáknak. "nem aggasztja a súlya" amíg vékony nem gáz. "valamennyire focirajongó" negatívum, a foci meglehetősen alja sport, ráadásul dög unalom az egész.
2014. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!