Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel volt már hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Velem az van hogy egy olyan lányba szerettem bele akibe nem kellene a csavar a dologban ott van hogy egy nagyon jó barátom akit már 6 éve ismerek és az ő "nőébe" szeretem bele azért írtam idéző jellel mert egyikel sem jön össze csak hülyiti a lányok bele szeretnek a haveromba ezt egyszer kétszer kihasználja ergo megdugja őket aztán ott hagyja őket. most előfordúlt hogy egy olyan lányt fogot ki aki nagyon kedves aranyos lány és nem olyan mint a mai lányok nagy része vagy is nem ku*va és nem csak a pénzre megy de a haveromat ez nem érdekli és én a mostani lányba beleszerettem mert pont az ideálom sokat beszélünk és találkozunk ugyan ő azt hiszi hogy csak barátként gondolok rá de nem és nagyon rossz hogy tudom milyen sors vár arra akit szeretek és lehet hogy ez a haveromal szemben geny*ság de mondom a lánynak hogy.milyen a haverom de már annyira szerelmes hogy nem hisszi el nekem ha valaki volt már ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben akkor írjon
2014. júl. 22. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp hagyd a dolgokat ha ilyen a haverod úgy is hamar vége lesz és megvígasztalhatod a lányt, a másik lehetőség h el kell felejtened
2014. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah az előttem szóló jól mondja..hagyd őt,majd átveri őt is csak a haverod.(Reménytelen ember lehet,de nagyon) és majd bummm ott leszel te a hős szerelmes aki megvigasztalja a lányt..nézd még lehet happy end...egy kapcsolat..jupi mindenki örül..tudod türelem rózsát terem..bírd ki.
2014. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18:16 vagyok...azaz utolsó előtti :D ha gondolod beszélhetünk erről privátban..nagyon érdekel hogy mi lesz ebből..kíváncsi vagyok.És ha jobban elmeséled akár még ki is találhatunk valamit.
2014. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mivel már 6 éve ismerem így tuti hogy csak átveri már beszéltem a haveromal eről a dologról de javíthatatlan de mint barátom első osztályú mint ha már a testvérem lenne de ez sajnos hiba nála akkor hát várakozok ahogyan tanácsoljátok :)
2014. júl. 22. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az lesz a legjobb megoldás.A lánynak ne beszéld azt hogy mire készül a haverod..mert azt hiszi,hogy el akarod őket választani.Hagyd hogy maguktól alakuljanak a dolgok.És az se lenne túl jó ha valahogy erre a haverod rájönne és még a végén megharagudna vagy valami.
2014. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!