Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy még az elején elrontottátok valakivel, aki fontos lett volna nektek és úgy éreztétek, az élet soha többé nem ad majd hasonló lehetőséget?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, kb. mindenkivel.
2014. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ъа
2014. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt, de még nem adom fel.
2014. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
volt, és feladtam
2014. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de remélem lesz még hasonlóan jó egy másik pasival. :)
2014. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem,mert lehetőséget sem nagyon adott ilyen helyzetekre,azoknál pedig én mindent megtettem úgy érzem,mégsem jött össze a dolog végül. :)
2014. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Ja volt.Aztán 1 üveg vodka,fél üveg whiskey,fél üveg vörös bor,egy kis pálinka,néhány doboz sör és 2 nő máris elfeledtette velem,hogy milyen fontos volt.Azóta sincs teljesen rendben a májam,de teljesen megérte.
2014. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Volt... És már bánom hogy így alakultak a dolgok... =)
2014. márc. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem, ha fontos lett volna nem rontottad volna el, biztos tudat alatt érzeted, még sem az, lehet hazudtál magadnak is. Ha így alakult okkal lett így, és sose nézz hátra mindig előre, és tanulj a hibáidból. Felesleges olyan dolgokon rágódni, ami már elmúlt, nem veszed észre, ha új lehetőség adódik. Az önsajnálatból nem nő új lehetőség, lépj túl. Mindig akkor jön, mikor nem is számítasz rá, tapasztalat.
2014. márc. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!