Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú anyagi okokból nem képes kigyúrni magát, akkor vézna szálkásan vagy pocakos nagydarabként vonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés

Most értem el egy olyan szintet,hogy innentől csak tényleg minőségi,drága kajával tudnék rendesen tovább fejlődni komolyabb zsírosodás nélkül.Ha tovább folytatom az edzést szemét kajával,akkor zsíros nagy darab leszek,ha úgymond leszálkásítok,akkor vézna gyerek.

Most vagyok 85kg 190 centihez.


2014. júl. 22. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szeretlek te magos fiúúúúúúúúúúú
2014. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem a szálkás tetszik
2014. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pocakos??? Na neeeem, kösz.
2014. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha hülye vagy az edzéshez akkor ne csináld . Milyen szintet???? Mióta gyúrsz te? Az első 3 évben nyugodtan edd meg a pacalt meg a mákostésztát is csak mindenből sokat és hasazni is kell minden nap. Látszik hogy hülye vagy hozzá szerintem hagyd abba :)
2014. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek az arányok.... I smell the tallslim guy.
2014. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megkaptam a napi magas-vékony adagomat. Köszönöm, mehetsz aludni
2014. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a kicsi poci jobban bejön...


De ha zavar, itt a nyár, lehet menni dolgozni gazdasági munkákra, építkezésekre...


Meg is izmosodsz, szoli sem kell, és pénzed is lesz minőségi kajára!

2014. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a macikat szeretem.:D
2014. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy ezen az oldalon még van ember aki ezt a srácot komolyan veszi? Teljes anomália, valaki segítsen pls
2014. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jézus, még él az akkod, gyorsan jelentem ezt a kérdést.
2014. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!