Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak ezzel a fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak ezzel a fiúval, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismertem neten egy fiút. Először tök aranyosnak tűnt, meg lelkesnek, vagyis úgy értem, hogy látszik, hogy szeret velem beszélgetni, meg minden.. Az elején én is, mert szimpatikus nagyon, külsőre is tetszik, viszont kb 1 hónapja szakítottunk a barátommal, de még mindig nagyon hiányzik. Ezzel a fiúval is csak azért kezdtem el beszélgetni, hogy eltereljem a gondolataimat. Pár napja beszélgetünk, ő már el is hívott jövőhétre moziba, mert tényleg nagyon lelkes. Viszont engem kicsit kezd idegesíteni, hogy ennyire lelkes, nekem túl gyors, és már kedvem sincs igazán találkozni. Ez nem a fiú miatt van, mert tényleg nagyon aranyos, de úgy érzem, hogy nem tudok jóarcot vágni ehhez az egészhez, mert még mindig az előző fiúra tudok csak gondolni. Azt hittem, hogy jobb lesz, ha elkezdek beszélgetni, ismerkedni másokkal, de tévedtem, mindig egész nap csak ő jár a fejemben, olyan rossz, hogy nem tudom, mivan vele :(

18/l


2014. júl. 23. 13:09
 1/1 KnightBalazs ***** válasza:
Ha akarsz találkozol vele ha nem akarsz akkor nem.
2014. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!