Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanultatok meg Élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanultatok meg Élni, és nem túlélni?

Figyelt kérdés
Aki Él, az hogy érzi magát, milyennek látja a világot? Színes? Vagy minden a küzdelemről szól? Minden teremtett kapcsolat?

2014. júl. 23. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 15 éve csak túlélek, fogalmam sincs, hogy milyen élni
2014. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a király!
2014. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
mindenkinek ugyanabban van része, mint neked. A világról alkotott képed viszont más.
2014. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindenért küzdeni kell , akinek pedig nem és az ölébe hullik az sosem fogja megbecsülni sem... Aki nem küzd nem is él .. :)
2014. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szines. Van küzdelem,de akkor sem feledkezünk el a szinekről. Ez a lényeg.
2014. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja én is király vagyok magam istene saját magam jólétének megteremtője. imádom magam és elfogadom magam.
2014. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Én elmentem ismerõseimmel inni és a nyelvem két órán át más szájában volt.Azóta lett elég önbizalmam kb bármihez és minden sokkal királyabb.
2014. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Rossz szó a küzdeni. A küzdeni szó általában nehéz fájdalmas megviselő dolog. Tényleg az él aki nehéz fájdalmas és megviselő dolgokat csinál végig? Nem inkább az aki elhiszi, hogy képes rá ezáltal szenvedés nélkül végig tudja csinálni ugyanazt?

Nem tudom, hogy én élek-e vagy túlélek, de azt tudom, hogy addig nincs gond, amíg jó dolgokat teszek. Nem féltem önmagamat, a lelkem nem hal meg soha, max testet cserél, és ez az ami erőt ad ahhoz, hogy küzdelem nélkül tegyem a dolgomat. A legtöbb ember küzd mert fél. Nem szabad félni. Érezni kell. Lélekkel. Mert csak azt viszed tovább. Ha én élek, akkor ez egy nyugodt érzés. Persze van benne rengeteg érzés, de félelem egyre kevesebb.

2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Aszerint cselekszik ahogyan jónak érzi - szerintem. Eléri amit akar, kiélvezi a sikereket, stb. Nem tulajdonít túl sok jelentőséget mások véleményének, nem korlátozza saját magát.


#4


Ezzel nem igazán értek egyet, elég sok mindent kapok "csak úgy" és ettől nem érzem ezeket a dolgokat értéktelenebbnek. Szerintem nem a küzdés ad a dolgoknak nagyobb értéket, hanem simán csak az, hogy mennyi az adott dolog "élvezeti faktora". Ez meg nem változik azzal, hogy csak úgy jön, vagy több hónapos, éves "küzdéssel" éri csak el az ember... (Mondjuk kérdés az is, kinek mi a küzdelem, pl. sokan a cél eléréséig megteendő utat is küzdelemnek fogják fel, szerintem meg az is mókás, maximum néha-néha nehezebb, de akkor sem valami borzasztó dolog. Vagy csak én vagyok túl "laza" ezen a téren és semmire nem tudok úgy gondolni, mint leküzdendő akadályra?)

2014. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha kell küzdök, ha kell túlélek... de nem mindig, nálam van egy nagy piros kapcsoló amit néha át kell billenteni OFF állásba. Onnantól kezdve, kikapcsolok és élvezem az életet.
2014. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!