Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan hogy egy lánnyal tanultatok meg csókolózni, hogy ne égjetek be az első pasitok előtt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem:)

Viszont az első csókom előtt a fürdőszobában a tükörben csókolgattam a tenyerem, és lestem oldalról, hogy fogok közben kinézni.

Ezt már el is felejtettem :)

2013. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem gondoltam úgy az első csókolózási élményemre, mint valami, amivel be lehet égni. Mármint ugyan már, ez annyira béna dolog :D
2013. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én is egy vagyok közülük, és nem szégyenlem.
2013. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem.Fúj én lánnyal nem smárolnék,nem vagyok leszbi!
2013. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem dehogy!! :)) am sztm ez nem olyan dolog amivel be lehet egni, mindenki kezdo volt egyszer..

En megmondtam a baratomnak hogy meg soha nem csokoloztam erre o elmosolyodott es boldog volt hogy neki adom elso csokomat /illetve o tanithat meg :) 17/L

2013. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2013. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!