Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek fontos, hogy a zenei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek fontos, hogy a zenei ízlése a kedvesének vele egyforma legyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az. Nem kell 100%-osan, de ha meghalljuk egymás kedvenc zenéit, akkor egyikünk se kezdje a falat kaparni.
2010. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem árt ha vannak átfedések,meg azért legyen pár közös kedvenc is.
2010. jan. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem érdekel, több okból sem
2010. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem semmi köze egy kapcsolathoz(ez max. a tiniknek számít),engem egyáltalán nem érdekel,hülyeség...
2010. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért fontos mert egész nap zenét hallgatok és ha neki nem tetszenek a zenék akkor biztos lenne sok vita belőle. Meg koncertekre sem járna el velem...stb. Szóval nekem fontos, pedig nem vagyok tini.
2010. jan. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom fontosnak.
2010. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fontos, maximum annyi tortenhet, hogy esetleg egy szamodra uj mufajt is megszeretsz:) Velem is ez volt:)
2010. jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hm...pár évvel ezelőtt pááánk csajsziként, biztos nem jártam volna hip-hop-ot hallgató gyerekkel...

Szóval egyetértek, hogy csak fiatalkorban(nem mintha most annyira öreg lennék:D) fontossak az ilyenek...Mert ezt mindenki kinövi...Bár...ma már biztos nem járnák punk gyerekkel. :D

Mostani párommal, bár a zenei izlésünk egyforma, mégsem nem ez a fontos egy kapcsolatban...

L19

2010. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1-2éve nagyon is számított.Akkor még csak rockot hallgattam és nem tudtam volna elviselni olyan embert a környezetembe aki hip-hop-ot,disco zenét stb.-t hallgat.

viszont ma már én is hallgatok mindenfélét (persze a rock megmaradt:D).


De egyébként ma már tudom,hogy ez annyira nem fontos,mert sokkal jobb programok is vannak,mint hogy együtt hallgassunk zenét;)

15/L

2010. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek kicsit sem fontos. Nekünk se volt egyező az ízlésünk, az elején még aggódtam is kicsit hátha baj lesz belőle. Na igen, az elején a falat kapartam a zenéitől. Aztán néhány hónap után azon kaptam magam, hogy kezd tetszeni, ma már egyenesen imádom.


21/N

2010. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!