Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges nő és bipoláris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges nő és bipoláris személyiségzavarban küzdő férfi kapcsolatának lehet jövője?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ismerkedem egy férfival, akinek nagyon úgy tünik, ilyen gondjai vannak. A periódusok váltják egymást, jó esetben kedves, viccelődő, törődő, figyelmes, vágyik a társaságomra, velem akar lenni, tervez. Aztán egyik napról a másikra szükszavú lesz, esetleg bunkó és bántó, semmi nem jó neki, mindenen problémázik, megsértődik, érdektelenséget mutat felém. Ilyenkor pár napra eltűnik, nem ír, nem keres, nem olvassa el, amit írok, bár egész nap fent van. Az első pár nap, akár egy hét teljes inaktivitással telik (én ezt azonosítom a depressziós epizódnak), aztán előkerül, nyomot hagy magaután kommentek, zenék formájában, ezek is általában depressziót, negativitást sugallnak, de néhol már megjelennek a pozitívabb, jobb kedvűbb megnyilatkozások is, ám felém még mindig érdektelen (kevert epizódhoz tudnám hasonlítani). Aztán egy idő után felbukkan, ugyanolyan minden, mint az elején, mintha mi sem történt volna. Aztán kezdődik elölről a körforgás. Hónapok óta ez megy, mindig azt hittem, ez volt az utolsó negatív hullám, mostmár minden jó lesz, de nem... Pontosan nem tudom, hogy bipoláris-e, mert a problémáiról nem hajlandó beszélni, mindig letudja egy nem lényeg, nem fontos, hagyjuk, mindegy, semmivel, és ha tovább feszegetem, csak elmérgesedik a helyzet. Viszont rendesen utánaolvastam a dolgoknak, és nagyon-nagyon gyanús.Pláne azóta, mióta egy kérdésemre így válaszolt: "Hadd ne mondjam, mit érzek" Most is egy ilyen negatív periódus van, múlthét hétfő óta nem jelentkezik, de normálisan kb. 2 hete gudtunk beszélni utoljára. Szerintetek lehet ezt így? Működhet, ha elfogadom? Vagy esetleg el fog lökni magától? Hogy éreztessem vele, hogy én itt vagyok, anélkül, hogy bármit is mondanék? Mert már az is eszembe jutott, hogy ha bipoláris, esetleg nincs is vele tisztában, vagy ép ellenkezőleg, és nagyon érzékenyen érinti, szóval csak a balhé lenne belőle, ha felhoznám bármilyen formában. Pláne úgy, hogy most nem is kommunikál. Arról, hogy segítsek neki, egyelőre nem is álmodom, hiszen nem is akar erről beszélni egyáltalán. Vagy el fog lökni magától?
2014. júl. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Elemebeteg rugd ki mihamarabb.Cseréld le a zárakat is.
2014. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi van? Milyen zarakat? Komoly valaszokat, legyszi.
2014. júl. 24. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bipoláris, vagy csak szimplán vannak más női is, régen volt egy szeretőm, mindig akkor hülyült meg, ha új nő tűnt fel, aztán vissza hozzám, amíg el nem untam. Lett komoly kapcsolata, de így is keres alkalmanként.

Teljesen mindegy mitől ilyen, értelmetlen, sosem fog megváltozni az ilyen ember. Menekülj, amíg tudsz.

2014. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mas no tuti nincs a dologban. Nem csak onnan gondolom, mert "mondta".:) Illetve egyik nap meg engem csokol, engem olel, hozzam bujik, aztan hopp, masnap meg mar komoly kapcsolata van, es nem all velem szoba? Ez olyan abszurdnak tunik.
2014. júl. 26. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak arra akartam utalni, van ám tiszta őrült, lekövethetetlen pasi bőven. Mi megbeszéltük, csak viszony, mindkettőnk munkája miatt, de jó volt amúgy az emberi kapcsolatunk. Ha feltűnt valaki -nem mondta, én éreztem-, akkor tiszta bolond lett, depi, hiszti, balhé, eltűnt. Pár hét, vagy hónap, és jókedvűen jelentkezett, mintha mi sem történt volna. Volt, hogy rákérdeztem, van-e más, szóljon, békén hagyom, erre leüvöltött.

Nem tudom, a te pasid dipol-e, de ahogy olvastalak, sok dolog egyezett, az exem egy igazi bolond, kiszívta az életerőm, alig bírtam szabadulni. Szerettem, segíteni akartam, kértem hagyjuk, vagy mondja el, mi van, és ment a hiszti, a kommentjei meg hol boldogok, hol depisek voltak.

Több évem ment rá, de csak egyre zakkantabb lett. Nem tudom, ugyan az e a bajuk, de nem lesz, szerintem.

Csak vélemény, de hidd el, egyes embereken egyszerűen nem lehet segíteni. Sajnos.

2014. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ertem, nagyon koszonom. Igazabol az az erdekes, hogy nala maradt valamim, megkerdeztem, mikor tudna visszaadni, de erre sem reagal. Szoval kicsit gyanus, hogy nem velem van baja, hanem inkabb vele van valami. Ha velem lenne problemaja, gondolom, minel hamarabb oda akarna adni a cuccom, es eltunni az eletembol vegleg.


A te "parod" bipolaris volt?

2014. júl. 26. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!