Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bipoláris nő és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bipoláris nő és egy bipoláris férfi kapcsolatának van jövője szerintetek?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ezt a kérdést olvastam és eszembe jutott az egyik korábbi barátnőm, akivel másfél évig voltam együtt. Pszichopata, paranoiás, hazudozó, skizoid személyiség volt, az utolsó hónapban megcsalt egy sráccal. A fiúval azóta is együtt van, ám mint kiderült, ő is pont ugyanolyan paranoid, szorongó, téveszméket kitaláló és abban hívő, mentálisan nem százas egyed.


Szerintetek egy ilyen kapcsolatnak van jövője, amikor két bipoláris (de inkább borderline) személy párkapcsolatba kerül?


2014. jan. 21. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a nő kicsit pozitív része a férfi kicsit negatív részéhez tapad
2014. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Zsák a foltját azt szokták mondani.

Amúgy nem könnyű diagnosztizálni ,hogy valaki valóban pszichopata-e vagy sem.

Lehet ,hogy notórius hazudozó, némi gátlástalan mentalitással,de attól még nem pszichopata.

2014. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Bármi lehet, de a lényeg nem ez. Hanem, hogy próbálj mással foglalkozni. Hozzád milyen csaj passzol, azon érdemes melózni, gondolkodni. Sok lány van még, egyedül is pl. Ők meg 'sszák meg nyugodtan a skizo művész hyper mentalista, médium, szuper mitokondriumos, rongyba tekert, átélt, nem átélt, átvélt, nem átvélt, átérzett, átvérzett, szanaszét flashelt hipochonder, frusztrációs baromságaikat. Vagy pszichoanalizálják egymást őrületbe :DD De nem?
2014. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
fúúú, szerintem ebből semmi jó nem sülhet ki... bocsi....
2014. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fú szerintem sem sülhet ki semmi jó, mivel a bipolaritás függőségekkel jár együtt...erős dohányzás,alkohol,v drogok...és ha nem együtt van pörgős periódusuk,akkor csak balhéznak egymással...
2014. jan. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fúzióra lépnek na az oda fog baxxni!
2014. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!