Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi-nő kapcsolata mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi-nő kapcsolata mikor lépi túl a barátság kategóriát? Nem a testiségre értem, hanem érzelmekre.

Figyelt kérdés

Lényegre törve milyen jelei vannak annak, hogy többről van szó? Tapasztalatok?


Köszi.


2014. júl. 24. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt köztetek csók, addig barátok vagytok. A becézgetés nem feltétlenül jelent valamit, MAX annyit, hogy bejöttök egymásnak, és az ölelgetés sem jelenti azt, hogy ez több, mint barátság. De ha több, akkor azt megérzitek
2014. júl. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltál már szerelmes? Mit éreztél akkor? Na, ha olyat érzel, akkor túllépte.
2014. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem magunkra értettem. Pontosítok:

Mikor lépi túl a másik a barátság kategóriát? Egy csókkal, egy árulkodó pillanással? Miből vehetem észre, hogy valami nem klappol? Arra gyanakszom, a barátom többet érez már iránta. Utaltam neki rá, kerülte a témát.

2014. aug. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!