Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/ ferfiak! Milyen lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/ ferfiak! Milyen lehet az alakom? Tobbi lenn

Figyelt kérdés
Fiuk! 17 eves vagyok es meg szuz! Az alakom elegge ellentmondasos valaki csinosnak talalna valaki visszataszitonak. Privatban leirhatom hogy nezek ki, mik a parametereim annak akit erdekel es az leiras alapjan esetleg megmondhatna hogy taszito-e vagy sem.

2014. júl. 25. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy kép alapján többet lehetne mondani, de te tudod. Mindenesetre nekem leírhatod.
2014. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jöhet a leírás.
2014. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem is , de igen egy kép jó lenne.
2014. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez mi?


Nem mered itt leírni hogy nézel ki?


Privátban általában képet szoktak küldeni azok, akik nem merik ide kirakni. De mi az hogy nem mered leírni, hogy hogy nézel ki?

2014. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem kialtom ki az egesz vilagnak ennyi, de ez szerintem igazan az en dolgom
2014. júl. 25. 13:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen, ez egy névtelen fórum ... De képet küldhetsz, mondok véleményt!
2014. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
írj ^^
2014. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Úristen :DDDDD

Ez egy NÉVTELEN fórum. Mégis mit kezdjek azzal az infóval hogy 1 méter körbe a derekad? Hát megsúgom nem sok mindent.

2014. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg érdekes, hogy le sem mered írni, hogy nézel ki. Az alapján meg sem lehet ismerni. De ha privátban küldesz képet kitakarod a fejed és kész. Akár még megyét és várost is kérdezhetsz és csak annak küldesz aki nem a közeledbe lakik így nem ismerne fel senki akit ismersz.
2014. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
képet!
2014. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!