Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nagyon rossz...

Fiúk, férfiak! Nagyon rossz az alakom? Dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon kövérnek érzem magam még 7 kg fogyás után is. Nagyon szeretek mozogni,sportolni és kondizni. Viszont ugyanolyan hájadéknak látom magam,mint régen 7kg-al többel. Jövőre fitness szakra fogok járni,mert kitartásom az van és imádok kondizni is,de félek,hogy ki fognak nézni,mert nem egy izom gépezet vagyok. Attól félek,hogy minden osztálytársam szálkás és izmos lesz,én meg izmos és hájas. Nagyon dagadt vagyok ezekkel a méretekkel?


90/68/89

60 kg és 164 cm


20L


2014. jún. 27. 16:32
 1/8 Gyúrós Gizi ***** válasza:
Hogy fogytál 7 kg-t? Normális kajával és sporttal hosszabb idő alatt vagy csak koplaltál és rövid idő alatt?
2014. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
január óta heti 5 nap 1,5 óra edzés kondiba és életmódváltás. nem gyors volt,de miért?
2014. jún. 27. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs róla így kizárólag a számok alapján.

Te látod, hogy milyen feszes a tested vagy vannak egy lógós részek.

Én 175 cm vagyok és 60 kg. De lehetsz 164 cm-vel is vékony, ha sok rajtad az izom. Ha ennyit sportolsz, akkor biztosan izmos vagy.

2014. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sárga kapszula könyveb minden le van írva fogyásról, alakformálásról stb...

legálisan ingyen letölthető keress rá googleba

2014. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A paramétereid alapján nem vagy dagadt egyáltalán, de a kiló nem mindig meghatározó. A kemény munkának pedig megvan az eredménye, rengeteg időd van még a suliig, menni fog az :) Egyébként szerintem alaptalan a félelmed, ha nem sportolnál semmit, csak ülnél és úgy mennél erre a szakra, akkor lehet, hogy kinéznének, de itt teljesen másról van szó.
2014. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem trollkodás a kérdésed.

egy olyan embert akit hasonló pálya érdekel,az igen gyorsan,kb a legelején képbe kerül,hogy nagyjából a kajálásról szól,áll vagy bukik az egész sportág.

és írj már egy testzsírt az adatok mellé.

gondolom testzsírt mérni csak tudsz fitnesz csaj.

2014. jún. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Őszintén nem tudom,hogy hogyan lehet testzsír százalékot mérni,mert én úgy tudom,hogy azt szakember méri pénzért. Egyébként van egy internetes kalkulátor,bár én azt nem látom reálisnak...

Ott ezt adta ki:

A testzsírod: 16.27 %

Zsír tömege: 9.76 kg

Zsírmentes testtömeg: 50.24 kg

2014. jún. 28. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet mérni 2 vagy 4 pontos elektromos mérővel a 4 pontos a pontosabb persze-

[link]

[link]

és bőrredő méréssel-

[link]


ha meg ilyen adatok mellett 16-17% lenne a testzsírod,az azt jelentené,hogy kb full bombázó fitnesz modell vagy és nem született volna meg a kérdés,vagyis rosszul mérted ahol mérted.

2014. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!