Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék szert nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék szert nagyobb önbizalomra?

Figyelt kérdés
Az ex-barátom,akivel 3 évig voltam, rendesen tönkretett lelkileg,persze ezt a testalkatom is megsínylette, ugyanis 12 kilót fogytam!Most 172 centi vagyok és 44 kiló,ami iszonyatosan kevés!Nagyon nehezen hízom sajnos, tehát ez a 12 kiló legalább 1-1,5 évnyi hízókúrába tellne!Addig valahogy szeretném magam elfogadni, de ez nagyon nehéz!A jelenlegi párom mindig azt mondja,hogy neki így vagyok tökéletes,és hogy mindegy, hogy mekkora a mellem vagy a fenekem,mert bármekkora fenékkel és cicikkel szeretne, de nekem ez kevés!Magamnak szeretnék megfelelni,és nem mások véleménye érdekel!Régen modellkedtem, volt önbizalmam, imádtam magam, most pedig takargatom a testem még a párom elött is!Ebből következik,hogy a szex sem az igazi,mert mindig az jár a fejemben,hogy hogy lehet engem megkívánni!És ha még el is felejtem egy időre ezt a dolgot, tuti,hogy talákozok valakivel,aki megemlíti,hogy :"jesszus, de vékony vagy!" vagy: "Jól lefogytál,pedig régen milyen jól néztél ki!"!Szóval szeretnék tanácsot kérni,hogy lelkileg hogy vészeljem át az elkövetkezendő hónapokat,és hogy hogyan szerezzek önbizalmat,hogy ne mászkáljak lehajtott fejjel az utcán!És kérlek kíméljetek meg az "az a lényeg,hogy a barátod így szeret" mondatoktól,mert elsősorban magamnak szeretnék tetszeni,nem pedig másoknak!Köszönöm szépen!
2009. jan. 24. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

En a helyedbe sportolni kezdenek el, attol fugg, milyen sport szimpatikus a szamodra. Ok. hogy vekony vagy, de a sporttol formalodni fogsz, formasabb leszel. A melleddel kapcsolatban pedig, hat plasztikaztasd meg, ha tenyleg ennyire lelki gondot okoz. A fenekedet sporttal formaljad. Esetleg menjel el a haziorvosodhoz, es kerjel vitamint, etvagygerjesztot, es egyel tobbet.

Szerintem orulj, hogy vekony vagy, persze ez most enyhe vigasz neked, de rengetegen szeretnenek lefogyni, sajnos sikertelenul.

Mindenkepp iratkozz be sportra, tarsas tancra, kezdjel el nyelvet tanulni, vagy barmi ami erdekel. Minel tobb helyre jarsz, minel tobb baratod lesz, minel tobb emberrel beszelgetsz, annal jobb lesz, hiszen nem lesz idod gondolkodni, hogy miert vagy vekony.

Akik pedig csodalkoznak, hogy milyen vekony vagy, hidd el, hogy irigykednek rad!!

En mellben eros vagyok, es sokszor ramcsodalkoznak nok is, es van, hogy beszolnak nekem is. Eloszor teljesen ugy tunik, hogy tenyleg komolyan gondoljak, hogy ur isten, mekkora mellek! De aztan amikor beszelgetunk, kiderul, hogy irigyek, ok is szeretnenek nagyobb melleket. De tudod, az emberek nem oszintek, imadjak ha mas boldogtalan, ezert akarnak beszolni neked is, hogy erezd boldogtalannak magadat.

Ne foglalkozz senkivel, sportolj, ismerkedj, es szeresd magadat, biztos jol nezhetsz ki, ha modellkedtel is.

Esetleg nem gondoltad, hogy kulfoldre koltozol, mert kulfoldon jobban elfogadjak az embert, kulfoldon az emberek nem beszukultek, mint otthon, itt tiszteletben tartjak egymast.

2009. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:)A sport megvan,10 éve versenytáncolok!:)Szóval amit megeszek, azt le is dolgozom!:(Plasztikáztatni nem szeretnék,mert szeretem a természetességet, a külföld meg elég idegen tőlem!
2009. jan. 24. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat akkor pedig keressel egy igazi fiut, aki egyfolytaban imad, es dicser, aki ujbol visszaadja az onbizalmadat. De ennyi jo utan, nem ertem, hogy miert nincs onbizalmad, oszinten mondom.
2009. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2009. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A jelenlegi párom imád,és állandóan dícsér,de valahogy az mégsem elég!Én nem látom magam attól jobbnaak, szebbnek,csinosabbnak,mert olyan ember dícsér,aki imád!Lehet elfogulság is a részéről...
2009. jan. 25. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. 46 kg vagyok és 170 cm. Nincs mellem, ha belenézek a tükörbe csak egy csontvázat látok, és arra gondolok, hogy hogy szerethet a barátom??? Amikor azt mondja "gyönyörű vagy" röhögnöm kell. Amikor azt mondja "imádom a combjaidat", magamra nézek és hányingerem lesz, mert nem is combot látok... És elhiszem én neki hogy szeret, meg talán azt is hogy szépnek lát, de ez kevés, mert ha én nézek magamra, mást akarnék. Hiába mondja, hogy én tetszek neki, ezt elképzelni sem bírom, mert én tutira valaki olyannal járnék, akin van is valami. Nem beszélve az emberekről, akik nem bírják befogni! Ha jó kedvem van, tutira jön valaki, aki megszólal, hogy: "Jézusom, de vékony vagy" "Milyen sovány vagy, kilátszik a csípőcsontod" "De gebe vagy, nem akarsz hízni pár kilót?" Hát hogy ne akarnék, de ha nem tudok.... A kövérekhez bezzeg senki nem vágja hozzá: "Úr Isten, de kövér vagy, nem akarsz fogyni pár kilót?" Akkor fordítva mért kell ezt naponta többször végighallgatni? Nem tudom mi a recept önbizalomra, talán venni kéne egy tükröt, ami azt mutatja amit látni akarsz, és akkor a pasidnak is elhihetnéd amikor azt mondja hogy gyönyörű vagy!
2009. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lépzel el h te egy jól kinéző híresség vagy ömbizalom=jó kisugárzás
2009. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!