Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leqrváztak, vagy ne vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leqrváztak, vagy ne vegyem magamra?

Figyelt kérdés

Álltam a metró aluljáróban, mire jön egy srác, és elkiáltja magát, hogy "Az a lány qrva". Nem a környéken sok ember, fiatal lány meg még annyi se, így amint felszálltam a metróra, mindenki engem bámult, mögöttem meg a srácok megjegyezték, hogy "Na, ez jól megmondta!" és röhögtek.

Nem néztem ki ribisen. Rövidnadrág volt rajtam (sima rövid, nem forrónaci), fehér rövidujjú meg lapos szandál. Smink alig.

Miért kell beszólni annak, akinek van önbizalma, és látszik, hogy jól érzi magát a bőrében?


(Lehet, nem nekem szánták, de rajtam kívül csak idős nénik és férfiak álltak a megállóban, meg egy harmincas nő. Senki sem nézett ki úgy, ahogy a srác nevezte)


2014. júl. 25. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a magukat menőnek gondoló férfitársaim voltak ,akik mindenkinek beszólnak. A megoldás: szard le vagy rúgd tökön őket vagy jelentsd fel őket személyiség sértésért
2014. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha annak érzed magad, akkor vegyed.

ha nem, akkor ne vegyed.

egyszerű, mint a vajas kenyér :)

2014. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, sok az idióta, biztos egy a nőknél sikertelen kis senki akinek tetszettél és rájött, hogy ilyen lány neki az életében nem lesz.......:)
2014. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet az egyik idős néninek mondta, vagy egy férfinak. Ne szomorkodj.
2014. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj ilyen suttyókkal.
2014. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet szórakozásképp csinál néhány idióta. Nehogy magadra vedd!
2014. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra :)
2014. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!