Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele lehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni valakibe egy személyes találkozó után?

Figyelt kérdés
persze csomót beszéltünk előtte meg utána facebookon..
2014. júl. 26. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jah simán. De velme csaj az történik hogyha megláttom és elkezdek hirtelen sexulásin vonzódni hozzá de csak úgy hogy simán találkozunk akkor pár nap még személyesen és már szterelmes is vagyok bele
2014. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idáig ugy gondoltam én is, hogy belelehet valakibe szeretni első látásra, mostmár módositottam belelehet azzal nincs is gond, de azért adni kell időt, hogy kiismerjük a másikat, mostmár kb. fél éves kapcsolat után merném kijelenteni, hogy szerelem, vagy csalodás.
2014. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Á dehogy. Régen levélben írták meg, hogy szerelmesek aztán a szülőkkel tárgyaltak az esküvőről. Neked már csak a facebook jut. Ott vallj szerelmet.
2014. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rám gondolsz, akkor belém lehet ;-)
2014. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vonzódni lehet, de hogy hosszabb távon működhet-e, és nem csak kémiai a vonzalom, majd hosszabb távon derül ki
2014. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát én mikor mentünk olaszba első nap megláttam egy csajt aki velünk jött és egy hétig lógott velem meg a haverjaimmal és az utcsó 2 nap meg má puszi simi volt ugyhogy és éreztem hogy nem csak nekem jön be hanem én is neki ugyhogy nagy valoszinüséggel ja
2014. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!