Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny, mielőtt megjön? 19/L

Figyelt kérdés

Néha az őrületbe kergetem a barátomat, amikor menstruálok, mert mindig féltékenykedek. Persze nincs mire, de mindig összeveszünk miatta. Már onnan is tudom, hogy 1-2 napon belül megjön, hogy veszekszek vele :S De nem akarom bántani,

hogy próbáljak meg változtatni ezen? :/


2014. júl. 26. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
vetesd ki a méhed
2014. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kontrolláld magad, nem lehet könnyű, azért a hormonok nem gyenge ellenfelek, de felnőtt ember vagy (elméletileg), szóval igyekezz uralkodni magadon és találni egy módot arra, hogy levezesd az esetleges indulataidat és esetleg megbeszélhetnéd ezt a dolgot a barátoddal is, hogy fel tudjon készülni szegény, vagy legalább tudja az okát, hogy miért akarod leharapni a fejét.
2014. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleve van benned bizalmatlanság, azért vagy féltékeny. Szóval ezt azért jó lenne magadban tisztázni, mert a semmiből nem lesz féltékenység, még a hormonok hatására sem.

Mert egyébként a menzesz közeli ingerültség azt az ilyenkor lejátszódó hormonváltozások okozzák. De ha nem lennél tudat alatt vagy mélyen magadban féltékeny, akkor azt a hormonok sem hoznák ki.:)

Egy dolgot tanulj meg, hogy bármikor bárkivel fordulhatnak rosszra a dolgok, lehetsz megcsalt, megbántott fél, viszont ha eleve így indulsz bele egy kapcsolatba, hogy jaj, mi lesz, biztos megcsal, biztos átver, biztos nem vagyok neki elég jó, akkor az már régen rossz. Azt a kapcsolatot amiben nincs bizalom a másik iránt, azt már rég a kukába lehet dobni. A felesleges féltékenységeddel ugyanis tönkretehetsz egy jó kapcsolatot, amiben okod nincs rá, hogy féltékeny legyél.

2014. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra a pár napra ignoráljátok egymást, mást nem tudok.
2014. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!