Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek (próbáljam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek (próbáljam meg, vagy ne)?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok, lány. Van egy fiú akivel kb. 2 hete csókolóztam. Nagyon tetszik a fiú és azt hiszem szeretem. A baj az, hogy a fiú igazából minden lánnyal ezt csinálja. Sokan azt mondják hagyjam a fenébe. Szerintetek is? Vagy esetleg próbáljak meg nyitni felé, és hátha megváltozik?
2014. júl. 26. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy tapasztalat: A férfiak nem változnak, kivéve ha nyomós okuk lesz rá.
2014. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kutyából nagyon ritkán lesz szalonna.
2014. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is azon lányok táborába tartozol, akik azt hiszik, ha megadnak valamit a fiúnak, az változni fog.

Én srácként mondom, erre qrvára kicsi az esély. Olyan, mintha úgy állnátok minden póker leosztásnál, hogy "de most royal flush-t kapok, felteszek mindent, mert most az lesz, ez kivételes leosztás lesz"

Használ az eszedet is, mielőtt még késő, és a saját bőrödön tanulod meg.

2014. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont ha ügyes vagy könnyen megtudhatod a szándékait. Azért légy óvatosabb a hallottak miatt, de ne feltétlen zárkózz el tőle. Egyszer mindenkinek meg kell találni az igazit.
2014. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!