Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem bírják felfogni végre, hogy nem minden a pénz, csillogás, lakás, autó, jó munka?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már komolyan mondom, hogy kezd idegesíteni, hogy vannak még olyan buta pasik (mert férfiaknak nem nevezném az ilyet), akik azt gondolják, sőt egyenesen meggyőződésük, hogy a nőknak kivétel nélkül csak a fent említett dolgok számítanak. No meg kihagytam a farok méretet, merthogy szerintetek (tisztelet a kivételnek) csak ezek a fontosak egy pasiban.


Ti mégis hol éltek? De most komolyan!


Miért olyan hihetetlen, hogy ha szerelmes az ember lánya, akkor mindegy, hogy 13 vagy 23 cm-es az a pénisz, és hogy nem feltétel ismerkedésnél az autó, mert szerintem pl. vonattal és busszal is el lehet menni kirándulni (ahogy azt mondjuk ma is tettem, vonattal egy barátommal... még feelingje is van). És a lakás sem feltétel, mert nekem pl. nem az az álmom, hogy akit megismerek annak már meglegyen mindene és én csak belecsöppenjek a kis világába, amihez én nem adtam hozzá semmit.


Mi történik a világgal emberek??



2014. júl. 27. 01:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nyilván több a buta ember. A világban nem jó értelmesnek lenni, mert nehezebben tudnak akkor megvezetni.
2014. júl. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb emberbe már bele van nevelve tudatosan és öntudatlanul is a kényelmi zóna. Ezen a komfortzónán kívül kvázi kellemetlen a többség számára bármilyen cselekvés. Ezt a területet viszont pénzzel, hatalommal, stb. a legegyszerűbb fenntartani és bővíteni, ebből fakad a pénzközpontú gondolkodás is (meg sok minden mástól is, de részemről ez a lényeg a témához amit fentebb írtam).


Ritka az olyan bevállalós ember mint Te, aki nem túlélni akarja az életet, nem dolgozni az örökkévalóságig, hogy majd a távoli jövőben kiélvezi a munkája gyümölcsét (már ha megéri ...), ha nem is a pillanatnak, megfontoltan, de boldogan él az élet lényegi momentumait szem előtt tartva. Respect!

2014. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Némileg idevág, nekem nagyon tetszik.:D


[link]

2014. júl. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
#23: ez telitalálat! De ez csak az ún. "fejlett" országokban van így.
2014. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
18%
igazad van. én sem értem, komolyan annyira fel tudja cseszni a fejem amikor egy srác elkezd felvágni az első beszélgetésnél, kiráz a hideg. nem nem jönnék össze például 25 évesen egy full csóró fiúval aki a mozit sem tudja kifizetni és tőlem kér pénzt mert igen is ha szegények a szülei akkor is meg tudta volna teremteni magának azt hogy legyen pénze, emancipált vagyok valamilyen téren de nem szeretném én venni a barátomnak a dolgait és ez nem maradiság én sem várom el de igaza volt az előttem szólónak fel kell néznie valamilyen szinten egy nőnek a férfire ő a biztos pont.
2014. júl. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

22#

Küldök egy mosolyt. :)


Bdsm,

ezt már láttam én is, ebben is van igazság. :)


25#

Kétszer olvastam el a hozzászólásodat, de nem értem. Először azt írod, hogy igazam van. Utána írsz a pénzről és hogy megtudta volna már teremteni magának... (25 éves kora körülre? Sokan még akkor hagyják manapság abba a felsőfokú tanulmányokat.) Meg nem szeretnéd te venni a barátodnak a dolgait. Most itt nem arról van szó, hogy te vedd meg a dolgait... Igen, ahogy szó volt róla a Nőnek fel kell néznie a Férfira, de ha Te is így gondolod, akkor most hogy a viharba jött ide már megint a pénz téma? Kicsit kuszának tűnik a hozzászólásod, de nyugodtan igazíts ki...

2014. júl. 27. 02:27
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg hogy igazad van szerintem is és lány vagyok :)
2014. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én nem nagyon ismerek olyan nőt akinek olyan elvárásai lennének amiket írtál.

Azt nem mondom, hogy nem létezik, de én nem találkoztam ilyenekkel.

Pedig vannak köztük nagyon szépek meg csúnyábbak is.


Inkább a másik fél kinézete számít az általad leírtak helyett.

Valahol mindenkinek van egy ideálja amit jobban preferál mint mást.

Sokan erősebben ragaszkodnak ehhez, mások kevésbé.

2014. júl. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
28, talán azok a férfiak, akik nem jönnek be a nőknek a genetikai adottságaik miatt, szeretnének hinni abban, hogy van valami, amit tehetnek önmagukért, az életük minőségéért, és a lakás, a kocsi megszerezhető, a jóképűség meg nem.
2014. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
74%
az összes nőkkel foglalkozó könyv úgy kezdi, hogy mindegy, hogy mit mond egy nő, mert úgyis mást gondol! itt és máshol is csak azt hangoztatjátok, hogy nem a fenti dolgok számítanak, de a való életben mindig rácáfoltok! titeket ösztönösen, tudat alatt vonzanak ezek a dolgok, nem tudtok ellene mit tenni!
2014. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!