Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem bírják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem bírják felfogni végre, hogy nem minden a pénz, csillogás, lakás, autó, jó munka?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már komolyan mondom, hogy kezd idegesíteni, hogy vannak még olyan buta pasik (mert férfiaknak nem nevezném az ilyet), akik azt gondolják, sőt egyenesen meggyőződésük, hogy a nőknak kivétel nélkül csak a fent említett dolgok számítanak. No meg kihagytam a farok méretet, merthogy szerintetek (tisztelet a kivételnek) csak ezek a fontosak egy pasiban.


Ti mégis hol éltek? De most komolyan!


Miért olyan hihetetlen, hogy ha szerelmes az ember lánya, akkor mindegy, hogy 13 vagy 23 cm-es az a pénisz, és hogy nem feltétel ismerkedésnél az autó, mert szerintem pl. vonattal és busszal is el lehet menni kirándulni (ahogy azt mondjuk ma is tettem, vonattal egy barátommal... még feelingje is van). És a lakás sem feltétel, mert nekem pl. nem az az álmom, hogy akit megismerek annak már meglegyen mindene és én csak belecsöppenjek a kis világába, amihez én nem adtam hozzá semmit.


Mi történik a világgal emberek??



2014. júl. 27. 01:41
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

10#

Ugyan nincs most barátom, de nem ismerkedés céllal írtam ki. Csupán csak eldobom az agyam, hogy milyen buta emberek vannak a világban és ők mind köztünk járnak!! :-O

2014. júl. 27. 01:49
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
én megértelek, mert volt szerencsém olyan lányhoz, aki nem ezeket vette figyelembe, hanem a lényemet, személyiségemet... de sajnos a nők többségénél mégis azt tapasztaltam, hogy az általad felsorolt szempontok igenis számítanak :(
2014. júl. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Evvel kb még nincs is akkora gond. De nézz már körbe az utcákon, minden második "FIÚ"páva.. szerintem ez a borzasztó. Na meg azt nem értem hogy a csajok mit esznek ezeken a pávákon, de hogy ezeknek a madaraknak egyetlen önálló mondatjuk nincsen az hótziher....
2014. júl. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
A nők azt a férfit keresik akire felnézhetnek. Az értelmesebbek az intellektust keresik és később vizsgálják a felszínt. Akik pedig kevésbé értelmesek ők is megkapják a felnézési lehetőséget anyagi biztonság (pénz) és izom formájában.:D
2014. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

13#


Én már 25 vagyok, szóval nem a FIÚk érdekelnének, hanem a Férfiak. De kezdem elveszteni a reményt...

Ezt a páva szót nem igazán szeretem, szerintem ezt tini körökben szokás használni, én abból már kinőttem, köszi.

2014. júl. 27. 01:57
 16/36 anonim ***** válasza:
dehogynem fogják fel,a legnagyobb csajozógépek,akik havi 8-10 új nőt dugnak meg a puák,elég régen röhögnek az ilyesmin,mert a fellépésen a pszichológián a játszmán múlik a siker.
2014. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
na oké akkor had kérdezzem már meg, hogy mi az, hogy "páva"? sohasem tartottam lépést a divatirányzatokkal így egyáltalán nem vagyok képbe, de mostanában annyi helyen előjön ez a pávásdi, hogy most felteszem a kérdést: mi az?
2014. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Mr. Bdsm, egyébként ha jobban megvizsgálja mindenki az ismeretségi körét, ebben biztosan talál igazságot.
2014. júl. 27. 01:58
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom alapja az intellektus, ha az ember hosszú távra tervez. Ha nem tudtok miről beszélgetni élvezni egymás társaságát, csak egy nyaralásra való pénz egy szűk lyuk vagy egy kerek segg van.... az nem kötelék.
2014. júl. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Bdsm, pontosan így gondolom én is. De eldönteni nem igazán tudom, hogy akkor hosszútávra nem terveznek az emberek, vagy ennyire buták, hogy azt hiszik a fentiek jelentik a kapcsolat alapját... Egyszerűen hihetetlen...
2014. júl. 27. 02:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!