Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lassan 18 lesz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lassan 18 lesz és nem tudom mit vegyek neki mit javasoltok?

Figyelt kérdés
van rá 20-25 ezer forintom.Gondolkoztam tandemugráson de az drága.A wellness hétvégén is gondolkozom valami más ötlet?

2014. júl. 27. 10:16
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:

egy pár honapos kapcsoaltra... minek wellnes hétvége? elég wellnes nektek h összefeküdtök azt dugtok orrvérzésig...

vegyél neki sminkcuccot ...

2014. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el bobozni, meg vegyél neki egy csokor rózsát.
2014. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 és fél éve vagyunk együtt ;)
2014. júl. 27. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el vacsizni :) meg rózsa *-*
2014. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy ő mit szeretne, te tudhatod a legjobban.:) Minden nő más, én például nem szeretem ha költenek rám, főleg nem ilyen sokat..

-vegyél márkás smink cuccokat ( alapozó,púder,fekete szempillaspirál,szemceruza,rúzs,szájfény,szemhéjtus )

-hívd el étterembe

-vidd moziba

-tervezz romantikus estét: rózsával, gyertyákkal, kellemes zenével, főzz valamit

-ezüst karkötő vagy nyaklánc, esetleg fülbevaló

-vegyél parfümöt, nekem a Christina Aguilera és Bruno Banani parfümök pl nagyon bejöttek

-koncert jegy, ha van olyan amire elmenne

több nem jut most hirtelen eszembe:)

18/l

2014. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!