Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lesz ennek vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

Két hónapja lett vége a több mint egy évig tartó kapcsolatunknak, nagyon fájt és rosszul esett minden, rettentően sokat sírtam miatta, akkor pedig főleg, amikor másfél hónap után összejött egy nálam bőven fiatalabb lánnyal ( az volt párom 23 én 18 éves vagyok ). Nem baj, nem tudok mit csinálni, fölálltam a padlóról hellyel-közzel rendbe jöttem, már nem sírok naphosszat. Úgy vettem észre, hogy már nem fűz hozzá érzelem, de folyamatosan azon gondolkozom, hogy ha felkeresne mit válaszolnék neki, ha valahova a környékükre kell mennem, akkor görcsbe ugrik a gyomrom, és rettegek, hogy esetleg látom őt, vagy összefutok vele. Ugyanígy, ha facebookon megoszt valamit, profilképet cserél, vagy hasonló ( leiratkoztam róla, de néha nem bírom ki, hogy ne keressek rá ). Hiányzik az, aki volt, hiányzik a kapcsolatunk, a vele töltött idő, de a szakításunk után mintha kifordult volna magából és nem ugyanaz az ember lenne, akit én megismertem. A tekintete más lett, máshogy viselkedik, mintha egy teljesen idegen ember lenne.

A szakításunk oka nem veszekedés volt, jó volt a kapcsolatunk ( én legalább is mindig úgy éreztem, ő pedig sosem mondta/mutatta, hogy gondja lett volna ), de elmúlt a tűz, és a párom jobbnak látta, ha véget vet neki. Mikor lesz vége ennek? Szinte pánikroham tör rám, ha valami vele kapcsolatosat látok, hallok, tapasztalok, és nem értem miért, hiszen soha nem bántott.



2014. júl. 27. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem 2 évig tartott, pedig még kapcsolatban sem voltam a lánnyal. Csak más fogja ezt benned elmulasztani. :)
2014. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Visszakapni nem akarnám, egyrészt mert találkozni is képtelen lennék vele jelenleg, de ugye akármi megtörténhet még. Inkább úgy mondanám, hogy ha felkeresne, akkor meghallgatnám, hogy mit akar, de a jövőre bíznám, hogy mi alakulna ki a dologból. Logikával átgondolva értelmetlen lenne újrakezdeni, hiszen felmelegítve csak a töltött káposzta.
2014. júl. 27. 11:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont jelenleg nem biztos, hogy vágynék párkapcsolatra, nem biztos, hogy képes lennék újat kialakítani és nem a régit folytatni, csak mással. ( Ugye a megszokott régi dolgok, belső viccek, élmények csak más emberrel. )
2014. júl. 27. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a legfőbb probléma az emberekkel. Valaki bánatot okoz nekik, ezért megfosztják utána maguktól és a másiktól is a boldogságot... Pedig ha ismerkednél, foglalkoznál magaddal, dolgoznál, utazgatnál nem gondolnál folyton rá.
2014. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eljárkálok itthonról, járok társaságba, de még ott is csak zakatol az agyam, akármennyire is jól érzem magam.
2014. júl. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!