Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszik cuki vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszik cuki vagyok, de közben nem. Hogy vegyék ezt észre?

Figyelt kérdés
Mindenki kis cukinak, aranyosnak néz,nem mondom, hogy nem adok rá okot, de belül utálok mindenkit, rockot hallgatok, rendkívül pesszimista vagyok, olykor ha elmegyek inni a barátaimmal nem vetem meg a piát sem. De a fiúk ebbe a cuki, lányos énembe szeretnek bele, általában már az első randi után bevallják, és elég bűntudatom szokott lenni, mert ők már belémzúgnak én meg csak ismerkedni akarok, jól érezni magam. Egy srác most is nagyon belém van esve, de én belé nem. Igazából a legjobb fiú baràtom iránt érzek valamit. Vele annyira jól érzem magam, mindent tudunk egymásról, el tudom magam vele engedni, de mivel ismerem, tudom, hogy neki a nők csak 1 éjszakára kellenek. Annyira össze vagyok zavarodva, nem tudom, hogy hogyan törjek ki ebből a cukiságból.
2014. júl. 27. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ancsi?! :D
2014. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem :D
2014. júl. 27. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Öltözz és viselkedj másként!
2014. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!