Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Nem bírom lehúzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Nem bírom lehúzni a fitymám?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nem bírom lehúzni, és nagyon megmosni se így rendesen. Ez ilyenkor normális ? Mit tegyek ?

2014. júl. 27. 12:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem normális, fitymaszűkületnek hívják, és műtét kell.
2014. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Anyudnak szólj, műtét kell tényleg, minél hamarabb túl esel rajta annál jobb, és ne felejtsd el hogy egy betegség miatt, nem leszel ciki. Tudom kellemetlen, de szükséges.
2014. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Itthon nem lehet valahogy megoldani, fürdés közben szép lassan csinálnám, utólag csak sikerülne . . .
2014. júl. 27. 12:22
 4/25 A kérdező kommentje:
olvastam egy jó taktikát.
2014. júl. 27. 12:23
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem ... egy rossz mozdulat és a végén még nem tudod használni a farkad. Az egészet megcsinálják fél óra alatt. Nekem is volt, soha sem éreztem miatta sz*rul magam.
2014. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Ember, a farkad a tét, azt szeretnéd hogy nagyobb legyen a baj, kapjon valami fertőzést vagy valami, aztán félig lerohadjon, hogy sose tudj szexelni életedben? Nem lehet otthon, ha elkezded erőltetni, attól csak még rosszabb lesz, be fog sebesedni, és nem elég hogy nem fog mozogni, még fájni is fog iszonyatosan. Mondd el a szüleidnek szépen, elmentek az orvoshoz, és megoldják. Nem ciki, az lenne a ciki, ha nem szólnál, csak már akkor, mikor nagy a baj.
2014. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Azok a hülyék akik meg írogatják hogy rántsd fel, ne higyj nekik, kamu. 1 módszerrel lehet megcsinálni, az pedig az orvos.
2014. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de 2 évesen megműtöttek és mostanra tökéletesen működik minden ott lent. És csak egy kis vágás nyom van ott.
2014. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De én fokozatosan, lassan gondoltam volna. De egyébként kiverni kitudom, és folyik is a sperma, meg minden . . .
2014. júl. 27. 12:33
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, azt tudod, viszont ha lesz egy barátnőd 4 év múlva, akkor azzal nem fogsz tudni szexelni, mert ha nem húzod fel akkor nem érzel semmit, ha meg valahogy felerőlteted akkor úgy fog szorítani, hogy összeszarod magad. De én nem érvelek tovább, ha értelmes gyerek vagy akkor szólsz a szüleidnek erről és elmentek orvoshoz, ha meg továbbra is titkolod meg otthoni praktikákat akarsz próbálgatni, akkor csináld csak, nekem aztán mindegy, elhiheted, én tudok dugni.
2014. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!