Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eredmény átvitel elhalasztása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eredmény átvitel elhalasztása, és nem kért vizsgálat: mi a teendő?

Figyelt kérdés
Helló! Ma voltam szifilisz-szűrésen, nem anonim szűrésen. Ezt kértem, de a leleten láttam, hogy HIV-szűrést is végeztek mellette. (Vagyis azt is nézni fogják.) De én nem kértem (nem mintha baj lenne, csak jobb a boldog tudatlanság, úgy vagyok vele..) Most ha megyek a leletért, mondhatom, hogy a HIV-et nem kérem, mert arról nem volt szó, hogy megnézik? Vagy most már mindegy? Plusz: ha nem megyek az eredményért (hetekig, hónapokig), akkor mi lesz? Postán elküldik, vagy úgy lesznek vele, hogy akkor annyi, és porosodni fog? Telefonszámomat nem tudják, de minden más adatot igen. Köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat!

2014. júl. 28. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

a HIV-et megcsinálják ha kéred ,ha nem a nemi b.g-nál


ha gáz van megtalálnak ne félj

ha nincs akkor postázzák elvileg

2014. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
kiásnak a föld alól is, nem tudsz elbújni...
2014. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg pozitív a HIV teszted (kopogjuk le) és mivel nem mész el az eredményért így nem tudsz róla, pedig tudhatnál és fertőzöl tovább, akkor börtönbe kerülhetsz emberölésért. Csak úgy mondom... inkább legyél tudatában, mint nem, mert akkor tehet azért az ember, hogy minél tovább tünetmentes maradjon és minél később alakuljon ki az aids. (a teljesen legyengült szervezetben/en megjelenő tünetegyüttes)


Tehát szerintem menj el, legalább fellélegzel, hogy hű, negatív. Ha véletlen a szifilisz pozitív lett, akkor azt meg minél hamarabb érdemes kezelni.

2014. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Két hét múlva kell mennem, addig vhogy felkészítem magam lelkileg. Nem csináltam igazán kockázatos dolgot (sem közösülés, sem orális szex nem volt) egyetlen egy partnerrel voltam eddig ebben az évben (tavaly voltam szűrni, akkor minden jó volt). Félek nagyon. Persze a HIV-től leginkább. A szifilisz meg injekció-kezelés, csak azt sem tudom hogy, mert dolgoznom KELL, nuku szabi (kérni nem kérhetek, csak ha bevallom kábé.) hétvégén nincs rendelés... Na mindegy. Köszi még egyszer a válaszokat, jó tudni, hogy "felkutatnak".
2014. júl. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!