Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy nogyogyaszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy nogyogyaszati vizsgalat?

Figyelt kérdés
Meg sosem voltam mert felek elmenni. Elegge szegyenlos vagyok.. :/
2014. márc. 8. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

18 évesen mentem el először, iszonyú szégyenlős vagyok még lányok előtt sem szeretek átöltözni, de miután kijöttem onnan azt mondtam hogy "huh ez nem is volt nagy cucc"

először is bemész, van ott egy kis fülke ahol levetkőzhetsz, alulról le kell venned mindent, fel kell ülnöd egy nemtudommire, én amikor felültem szépen össze zárt lábakkal tök idegesen meg minden, kb a nőgyógyász szedte már szét a lábaimat h "tárd már szét őket hát semmit nem látok" fejjel megnézte, kérdezett pár dolgot, meg dumáltok pár mondatot, aztán lényegiben ennyi, gyorsan végzel igazából és nagy valószínűséggel többet úgy sem látod ha még is úgyse fog már rád emlékezni.

Menj el, túl leszel rajta, utána már egyáltalán nem is fog nagy dolognak tűnni :D

2014. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ha magánorvoshoz mész, lehet ez sokkal személyesebb is... ott nem úgy foglalkozik veled mint egy darab hússal és nyugodtan tehetsz fel neki kérdést is. Ha először mész, mindent el fog mondani és nem is fogsz izgulni sem utána :)

Egyébként megtapogat az ujjával, megnyomkodja a hasad. A rákszűréshez ugye minta kell, az egy kicsit kellemetlen meg hideg, de túl lehet élni.

2014. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, aktualis-e meg a kerdes, de en ahhoz szeretnek tanacsot adni, hogy miben menj nogyogyaszhoz. Leirom a sajat sztorimat.

Hat ez volt a legelso nogyogyaszati vizsgalatom. 14 voltam, es mint minden velem egykoru, nagyon szegenlos is. Egy kisebb problema miatt kellett mennem, anyum orvosahoz mentem, aki ferfi volt . egy egyberuha volt rajtam, meg egy bugyi. Mikor beleptem a rendelobe, mondta az orvos, hogy alulrol vegyek le mindent.nagyon hatarozottan mondtam neki, hogy rendben.a vetkozo szobaban jottem ra, hogy ez igy nem lesz jo, de nem tudtam mit csinalni . meztelenul mentem be a terembe, es nagyon kinos erzes volt. Szoval azt ajanlom mindenkinek, hogy nadragot vegyen fel, vagy szoknyat, mindegyu mert ugyis le kell venni. 😁

2015. máj. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!