Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Tehetek ellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Tehetek ellene vagy végleg ilyen gyökér maradok?

Figyelt kérdés
kb az van hogy bármibe belekezdek nem csinálom végig. megunom már nem érdekel úgy sbt.. de a legrossszabb hogy szerelemben is ez van! ha van egy lány aki kicsit szimpi és el kezdek udvarolgatni (nem vagyok páwa és gyűlölöm a ri*ancokat) és mikor már elérek odáig hogy a lány is viszonozza mikor már szinte szerelem van akkor engem már utána nem is vonz úgy az a lány.. van hogy aztán egyszer csak megint úgyérzek de aztán ismét elmúlik. szóval kb így váltakozik. ez eddig mind 3 lánnyal így volt. így meg hiába keresem a szerelmet ha aztán eldobom. de nem tehetek róla egy szerelmet egy kapcsolatot nem lehet eröltetni hogy "akkor is végig csinálom" mert az nem olyan.. szóval légyiszives ha tudtok segítsetek hogy miért van ez vagy mit csináljak hogy végre legyen egy egészséges kapcsolatom? amúgy 15/F és így lehet durván hangzik hogy így a szerelemről beszélek de fejben szerintem ott vagyok azért egy ilyen "tini szerelemre" legalább mert tényleg a szerelem érdekel a lánynál és nem MÁS dolgok..

2014. júl. 28. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos.Én olyan alapon élem az életem,hogy "ha nincs hozzá kedved, csináld kedv nélkül". :) Őszintén szólva nem mondok semmit.El vagy cseszve,reménytelen vagy és nem is kellene élned.Nem való neked semmi,unalmas is vagy és nem is teszel ez ellen.Ja hoppá.Ha nagy cégvezető akarsz lenni előbb nyiss egy kisboltot.Ezzel arra akarlak rávezetni,hogy ha esetleg végre felállnál a kis seggecskédről,és kapnád magad,elmennél edzeni,futni,kiélnéd a fantáziádat művészetben,túráznál,beszélgetnél emberekkel akkor talán nem lennél elcseszve.
2014. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek képzelgések, fellángolások, nem szerelem...

Még nem jött el az igazi, ha eljön tudni fogod, még a sz..rát is megennéd! Na az lesz az! :DD

2014. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!