Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem többet beszélni egy lány barátom, mióta megtudta hogy voltam két lánnyal egyszerre nem is olyan régen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan tudjuk drága fiam.
2014. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kerida ***** válasza:
Mert ez lehet több infó volt mint amire kíváncsi volt vagy mit ami a lelke elbírt.
2014. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ehez agysebésznek lenni
2014. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem fér bele az értékrendjébe.
2014. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak kérdezte mi van velem mostanában. Én meg soroltam a dolgokat, és többek között ezt is. Ezen ledöbbent, és azóta kerül.
2014. júl. 28. 22:11
 6/14 Kerida ***** válasza:

Hát akkor érthető... ha konkrétan erről nem faggatott akkor ez olyan infó volt amire nem volt kíváncsi.


Én ennél kevesebbért is ki szoktam akadni. Pl. gimiben egy lány minden reggel a padtársával beszélte meg, hogy kivel kavart kivel nem és kit vert át... amire én rohadtul nem voltam kíváncsi, mert ez mindenki magánügye.


Legközelebb szelektálj az infók között mert ebből azt szűrik le, hogy alacsony az intelligenciád. Ha konkrétan erre kérdeznek akkor elmondhatod. De ha nem akkor inkább tartsd meg magadnak.


Az intim dolgok addig intimek, amíg akként is kezeled.

2014. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő kérdezte mi a helyzet a csajokkal:D
2014. júl. 28. 22:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Lánnyal akkor sem közöljük, hogy egyszerre két csajszit varrtunk le, ember! :D
2014. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ameoland ***** válasza:
fiúknak meséld. azok felnéznek rád utána. lányok kerülnek. ez már csak ilyen.
2014. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor az már csak olaj lehetett a tűzre, hogy táncos lányok:D
2014. júl. 28. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!