Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a szüleimet arra, hogy együtt aludhassunk a barátommal? Szülők! Ti megengednétek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt de nem tudunk sokszor találkozni (távkapcsolat 2000 km) Én 16 vagyok, ő 20. Két hét múlva jön Magyarországra 1 hétre és szeretnénk ezt a hetet együtt tölteni.

Nem kérdeztem még meg a szüleimet erről, de a véleményüket már tudom. Amikor megtudták, hogy a legjobb barátnőmnél ott aludt a barátja teljesen fel voltak háborodva, hogy milyen szülei vannak stb... Tudom, hogy fiatal vagyok és ráérek még ezzel meg minden, de annyira jó lenne mellette elaludni és mellette is ébredni. Ez nem arról szól, amit a szüleim hisznek, hogy mi csak szexelni akarunk, mert nem. Azt lehet napközben is, nem kell ahhoz együtt aludni, főleg nem úgy, hogy tudjuk, hogy anyáék úgy hegyezik a fülüket a másik szobába, mint a kutyánk.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy mit mondjak nekik? A szex náluk eléggé tabu téma, ezért nem is beszélünk róla, de tudom, hogy ez lenne a problémájuk, de nem mondanák ki.

Bocsánat, ha kissé hisztisre sikerült.


2014. júl. 28. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

őszintén így mond el ,ne kertelj

emeld ki ,hogy ha a szex lenne a lényeg már megoldottátok volna


én engedném a lányom némi oktatás után

2014. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de én szülőként azt mondom, hogy amíg nem ismerem meg a lányom barátját, nem tudom kiféle, miféle, mennyire rendes, megbízható, hogy bánik a lányommal, milyen a viszonyuk, nem csak szexre kell neki, stb. addig én se engedném, hogy együtt töltsenek egy hetet, főleg 16 évesen. Van ágyad, aludj abba és napközbe találkozzatok. Nem kell 16 évesen együtt aludni.....ez a vèleményem.
2014. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a korkülönbség miatt valahol meg tudom érteni őket, de ha már fél éve együtt vagytok, és a szüleid is találkoztak már a fiúval, látták, hogy értelmes, normális srác (ha az :D), és ennek ellenére sem engedik a dolgot, akkor szimplán csak túlságosan konzervatívak és/vagy nem bíznak eléggé meg benned és/vagy nem tudják elfogadni, hogy lassan felnősz.


a lényeg, hogy őszintén próbáld velük megbeszélni a dolgot, és hangsúlyozd többször is, hogy nem a szex a lényeg, hanem az, hogy egymás közelében legyetek, minél hosszabb ideig.

2014. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Így? Rendben, bár azt hiszem kisebb szívrohamot kapnak. Remélem megengedik.
2014. júl. 28. 22:39
 5/6 A kérdező kommentje:

Ismerik és szeretik is. Amikor először volt nálunk anya előre mondta nekem, hogy 6-ig maradhat utána megy haza. Mondtam neki, hogy persze oké. Erre ő mondta neki, hogy maradjon vacsorára. Szóval nem hinném, hogy bajuk lenne vele.

Korkülönbség? Háát van benne valami, de a velem egykorú fiúk/lányok szeretik hetente váltogatni a partnerüket.

2014. júl. 28. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah....így más a helyzet. Akkor ülj le velük és mond el nekik őszintén hogy mennyire hiányzik neked, és éreztesd velük hogy bizhatnak benned nem csinálsz butaságot. Nekem, ha jó kapcsolatom van a lányommal és látom hogy "érett" és megbízhatok benne, semmi kifogásom nem lenne, mert egy szülő-gyerek kapcsolatban nagyon fontos a kölcsönös bizalom. :) #2
2014. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!