Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt halljátok, hogy huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt halljátok, hogy huszonévesen sem volt még egy nőnek kapcsolata, mire asszociáltak, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Negatív tulajdonságokat társítotok egy ilyen emberhez?
2014. júl. 28. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
esélyes, hogy van valami error...
2014. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pozitívat, mert legalább van bennünk valami közös:D
2014. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de mivel rengeteg oka lehet az ilyesminek, nem gondolok semmi olyanra, de valami oka biztos van
2014. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami baj van vele, későn érő típus, magasra teszi a lécet, nem találkozott az igazival, ő pedig a komoly, mély érzelmek híve... Millió dolog lehet, előbb meghallgatnám, miért alakult így, mielőtt bármit is mondok rá.
2014. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Én arra, hogy csúnya, vagy nem is akar. Persze szeretne, és vágyik rá, de az még nem elég hogy legyen, akarnia is kellene. Ezt tapasztaltam is párszor.


32F

2014. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ez egyáltalán semmit sem jelent.
2014. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül társítanék hozzá negatív tulajdonságokat, sose lehet tudni, miért alakult úgy az élete, ahogy.
2014. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!