Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magas lánynak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas lánynak van esélye egy alacsony fiúnál úgy, hogy 15 cm különbség van köztük?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem a fiút...

2014. júl. 29. 00:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára :)
2014. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki ha a lány magasabb szerintem. Bár sokan még ezt nem tudják elfogadni igazból ha a lány vagy magasabb vagy idősebb a fiúnál, de sok esetben nem lehet mit csinálni, ha szeretik egymást akkor ez egyáltalán nem lehet probléma pont.


Én barátnőm csak pár centivel magasabb nálam, igazából meg sem látszik, csak ha magassarkút vesz fel, de az sem vészes, mellesleg még idősebb is nálam 5 évvel, és mégis szeretjük, imádjuk egymást. Ez már az ismerkedésnél sem zavart minket.

2014. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Jó. Akkor majd megpróbálom magam annyira megkedveltetni vele, hogy ne zavarja :D

Már csak azért is aggódom, mert tavaly még egy olyan lány tetszett neki, aki nagyon alacsony volt (és mellesleg az egyik legjobb barátnőm volt)...

2014. júl. 29. 16:26
 24/30 anonim válasza:
Szerintem egyéntől függ.Nekem nem lenne probléma.Ha tetszel neki akkor szerintem neki is mind1. Feltéve ha olyan a felfogása mint az enyém.
2014. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Milyan magas vagy?
2014. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
a volt pasimmal köztünk is sok volt (én voltam a magasabb) de őt nagyon zavarta
2014. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
80%
sok csajnak mindegy, ha törpe, de a pasiknak nem mindig passzol a túl magas. Sérti az egójukat. Azért csak jobb a tipikus, pasi kicsit magasabb felhozatal.
2014. szept. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem ezen múlik. Ha szeretitek egymást, mit számít az a pár centi?
2014. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én jártam 10 cm-rel magasabb lánnyal is, nincs felső határ. Nekem nem ez kell a férfiassághoz.
2014. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem nem ez kell a férfiassághoz."


Könnyű úgy lemondani valamiről, hogy meg sincs. :)

2014. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!