Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas bűntudatom van, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas bűntudatom van, nem azért mert megbántam, hanem azért mert élveztem, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel fél éve házasodtunk össze. Minden oké volt a múlt hétig, amikor a férjemet rajtakaptam, hogy megcsókolta az egyik kolléganőjét (egy helyen dolgozunk). Akkor jelenetet rendeztem, felpofoztam a munkatársaink előtt. A hátralevő munkaidőben pedig kerültük egymást. A munkaidő végén a férjem odajött hozzám, bocsánatot kért, én meg mondtam, hogy egyedül szeretnék most lenni, ezért megbeszéltük, hogy ő este az egyik barátjánál alszik.Amikor hazaértem csak pihenni szerettem volna, le is feküdtem, aztán körülbelül fél óra múlva felhívott az ex-férjem (tőle 2 éve váltunk el, 18 évesen mentem hozzá, de később beláttuk,hogy elhamarkodtuk a dolgot, de jóban maradtunk)aki hallotta a hangomon, hogy valamiért szomorú vagyok. Felajánlotta hogy átjön, én meg igent mondtam neki mert gondoltam, hogy jobb lesz ha kibeszélem magamból. Leültünk a nappaliba, sokat dumáltunk, de én annyira ki voltam készülve, hogy sírtam, ő vigasztalásképpen megölelt, utána megpuszilta az arcomat, aztán meg a számat, én visszacsókoltam. Ezután a kandalló előtt szeretkeztünk. Nem vagyok erre az egészre büszke, nehogy azt higgyétek, hogy azért csináltam, hogy visszavágjak a férjemnek. Szégyellem is magam, de ugyanakkor nem bántam meg, és ha lehetne újra megtenném. Szerintetek mit csináljak? Hagyjam ott a férjemet? Egyáltalán elmondjam neki? Légyszives segítsetek!22N

2014. júl. 29. 07:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
22 évesen 2 férj:) nem semmi szerintem hagyd ott mind2őt és szeretkezz velem:)
2014. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem mivel elég kevés ideje vagytok házasok és megcsalt ez már régen rossz... Talán az első férjeddel újra menne a dolog. De azért ez csúnya dolog volt a részedről. Bár kitudja a férjed miket csinál még. Mellesleg a nő akivel csókolózott nem mondott semmit? Neki is kellett volna egy pofon
2014. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ő hát ja ;)ez kemény helyzet! Jogosan érzed magad sértve ez tény! Az is jogos hogy vigasztalást kerestél! Lehet az is hogy ott nem csak egy csók volt már! Szerintem kvittek vagytok! Mindenképp mond el mit tettél és zárjátok le a témát! Ha nem tudod meg emeszteni amit tett akkor dobbantani kell! Ne te érezd magad rosszul mert ha nem csokolja meg azt a lányt akkor most ő van veled a kandalló előtt és nem írtál volna ide segítségért!
2014. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak nekem az a furcsa hogy pont akkor hívott az ex mikor gáz volt!!!!???? Vagy mindig szokott hívni? Kicsit át látszó a dolog az ő részéről! Nem lehet hogy valaki sumákol?
2014. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves négyes, szinte mindennap beszélek vele. Napközben is próbált hívni csak akkor le volt halkítva a telefonom a munkahelyemen.
2014. júl. 29. 07:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben lennék, én mindenesetre többször már nem házasodnék.


Nincs azzal semmi gond, ha valaki egyedülálló, és lelkiismeretfurdalás nélkül szeretkezhet azzal, akivel éppen szeretne.


Ha a férjed nem a barátjánál, hanem a kolléganőjénél töltötte az éjszakát, akkor "kvittek vagytok".


Idegenektől kérsz tanácsot azzal kapcsolatban, hogy elhagyd-e a férjedet, mert "ha lehetne, újra megtennéd", amit a múlt héten.


Felnőtt nő vagy. Ha tudnád, hogy a férjed érez így fél évvel az esküvőtök után, te mit szeretnél?

2014. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az más akkor én kérek elnézést ;-) négyes voltam
2014. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Osztom 2. válasznak az első részét, miszerint ha ilyen hamar megcsalt , az mér régen rossz!


A tanácsom pedig, mond el a férjednek , hagyd ott, és éld az életet! Még csak 22 éves vagy előtted az egész élet, ráérsz majd házastársat keresni! Addig matadj , a rendes kapcsolatoknál, mert ha esetleg az lesz a vége , mint a férfje(i)ddel , azt a parasztot még simán dobhatod , nem kell a az ügyvédhez rohangálni! :)

2014. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kamu, 22 évesen 2 férj? Ne vicceljünk már!
2014. júl. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hála a jó égnek itt nem a sógor volt, aki vigasztalt.. :DD

Amúgy úgy veszem le a leveledből, hogy döntöttél és csak megerősítésre vársz, Te érzed, hogy hogy jobb neked, mérlegelj, és dönts, mert ez a megcsalósdi elég szomorú..

2014. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!